ads

تیراژ روزنامه اتفاق اسلام بلند می‌رود

مسئولان ریاست اطلاعات و فرهنگ در هرات از 103 سالگی روزنامه اتفاق اسلام تجلیل کرد. آنان روز چهار شنبه(اول سنبله) به این مناسب اعلام کردند که قرار است علاوه‌بر افزایش تیراژ این روزنامه، چاپ آن نیز رنگه شود و یک جاده عمومی هم به نام این روزنامه در هرات نامگذاری شود.

نصرالله احمدی
1 سنبله 1402
تیراژ روزنامه اتفاق اسلام بلند می‌رود

مسئولان ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت هرات در همایش تجلیل از 103 سالگی روزنامه اتفاق اسلام، اعلام کردند که قرار است علاوه‌بر افزایش تیراژ یک جاده عمومی نیز به نام این روزنامه در هرات نامگذاری شود.

نعیم‌الحق حقانی، رییس اطلاعات و فرهنگ هرات می‌گویدکه امارت اسلامی به اصل گسترش رسانه و مطبوعات باورمند می‌باشد.

“برای روزنامه‌ اتفاق اسلام پیشنهاد دادیم تا از لحاظ کمی و کیفی توجه خاصی از سوی مسئولان مرکز صورت بگیرد.”

آقای حقانی افزودکه قرار است تیراژ روزنامه اتفاق اسلام از 300 نسخه به 1000 نسخه در روز افزایش پیدا کند.

در همین حال مسئولان اتفاق اسلام می‌گویند که این روزنامه وزین جایگاهش را در میان خوانندگان‌ در ولایت هرات حفظ نموده است.

فایق هروی، مدیر مسئولان این روزنامه می‌گویدکه توجه زیادی ازسوی مسئولان وزارت اطلاعات و فرهنگ به روزنامه اتفاق اسلام شده است.

“انشالله به زودترین فرصت لوحه جاده روزنامه اتفاق اسلام را نصب خواهیم کرد و در سفر اخیر معین وزارت اطلاعات و فرهنگ به ولایت هرات، وعده‌های زیادی به روزنامه اتفاق اسلام داده شده تا کارهای این روزنامه بهتر پیش برود.”

در همین حال شماری از فرهنگیان در ولایت هرات می‌گویندکه روزنامه اتفاق اسلام در تنویر افکار عامه و تقویت فرهنگ ولایت هرات اثرگذار بوده است.

استاد نعمت‌الله سروری، یکی از فرهنگیان هرات می‌گویدکه روزنامه اتفاق اسلام در گذشته منبع خوبی اطلاعی و آموزشی برای مردم بوده است.

“مسئولان باید توجه زیادی به روزنامه اتفاق اسلام در خصوص بخش‌های تخنیکی، تیراژ و تشکیلات آن داشته باشند تا با شبکه‌های اجتماعی، صوتی و تصویری به رقابت به پردازد.”

روزنامه اتفاق اسلام تنها روزنامه‌ای است که به رغم چالش‌های رسانه‌یی در کشور، به صورت روزانه به چاپ رسیده و به دسترس خوانندگان قرار می‌گیرد.

کلیدگروپ را در تویتر و فیس بوک دنبال کنید
طراحی و توسعه توسط تکشارک - Copyright © 2023

Copyright 2022 © TKG: A public media project of DHSA