ads

کشته شدن 5 فرد داعش دربلخ

مسئولان امنیتی در ولایت بلخ از عملیات علیه مخفیگاه‌های افراد داعش خبرداده و می‌گویند که  در اثر عملیات جمعه‌شب نیروهای امنیتی 5 تن از اعضای این گروه کشته شدند. شماری از باشندگان این شهر با استقبال از این اقدامات نیروهای امنیتی خواهان تامین هرچه بیشتر امنیت می باشند.

عبداللطیف سهاک 
27 حوت 1401
کشته شدن 5 فرد داعش دربلخ
  • مسئولان امنیتی در ولایت بلخ از نابودی سه مخفیگاه افراد داعش در ولایت بلخ خبر داده و می‌گویند که در اثر عملیات  نیروهای امنیتی 5 تن از افراد داعش کشته شده‌ و شمار دیگر آنان زخمی شده‌اند.

محمد آصف وزیری سخنگوی قوماندانی امنیه ولایت بلخ می‌گوید :”عملیاتی که شب گذشته(جمعه شب 26 حوت) در سه ناحیه شهر مزارشریف انجام شد، در اثر آن 5 تن از اعضای گروه داعش کشته و از نزد آنان چندین میل سلاح بدست نیروهای امنیتی افتاد.”

پیشتر ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی امارت اسلامی در توییتر خود از نابودی مخفیگاه‌های افراد داعش در بلخ خبرداده و نوشت که این عملیات جمعه‌شب توسط نیروهای ویژه در حوزه‌های پنجم، ششم و هشتم این شهر انجام شده است.

با این حال شماری از شهروندان از این اقدامات امارت اسلامی در راستای تامین امنیت استقبال کرده و خواستار تلاش‌های بیشتر نیروهای امنیتی در تامین امنیت می‌باشند.

سید مرتضی، یکی از باشندگان ولایت بلخ می‌گوید:”ما از عملیات‌های نیروهای امنیتی علیه داعش در ولایت بلخ استقبال می‌کنیم، چون با این عملیات‌ها جلو فعالیت گروه داعش گرفته می‌شود، اما از نیروهای امنیتی خواهش می‌کنیم که در راپورهایی که برایشان می‌رسد، از دقت و بررسی بیشتر کار بگیرند.”

معراج الدین، یکی دیگر از باشند گان بلخ می‌گوید که گروه‌های مختلف تروریستی در این ولایت فعالیت دارند و نیروهای امنیتی باید جلو آنان را بگیرند.

“درشهر مزارشریف دیده می‌شود که فعالیت‌های گروه‌های تروریستی در این اواخر افزایش یافته و نیروهای امنیتی باید جلو آنها را بگیرند.”

گفتنی است که حملات اخیر در مزار شریف مردم را نگران کرده است، از جمله حمله 20 حوت که بالای مرکز فرهنکی تبیان در شهر مزارشریف صورت گرفت و باعث کشته شدن دو کارمند رسانه‌یی و زخمی شدن بیش از 30 نفر دیگر گردید.

همچنان پیش از آن در اثر یک حمله دیگر ملا مزمل والی بلخ همراه با دو تن دیگر در داخل ولایت بلخ کشته شدند که مسئولیت هردو حمله را گروه داعش به دوش گرفته است .

کلیدگروپ را در تویتر و فیس بوک دنبال کنید
طراحی و توسعه توسط تکشارک - Copyright © 2023

Copyright 2022 © TKG: A public media project of DHSA