ads

پخته‌کاری شماری از کوچه‌های فرعی شهر میمنه  

مسئولان ریاست شاروالی ولایت فاریاب از تکمیل کار کانکریت ریزی ۸ کوچۀ فرعی و جغل اندازی ۵ و نیم کیلومتر سرک در نواحی مختلف شهرمیمنه، خبر می‌دهند.

آزادبیگ رسولی
29 عقرب 1401
پخته‌کاری شماری از کوچه‌های فرعی شهر میمنه  

آنان می‌گویند که هزینه کانکریت ریزی کوچه‌های فرعی با مشارکت باشنده‌گان محل و کار جغل اندازی سرک‌ها از بودجۀ ریاست شاروالی این ولایت پرداخت شده است.

انجینیرعبدالطیف، مدیر انجینیری ریاست شاروالی شهرمیمنه به کلید می‌گوید که بر اساس درخواست شهروندان و با درک مشکلات آنان این اداره از بودجه سال مالی ۱۴۰۱ خود ۸ کوچۀ فرعی داخل شهرمیمنه را به طول ۲ کیلومتر کانکریت ریزی کرده است.

وی افزود که حدود ۵ و نیم کیلومتر سرک در داخل شهر میمنه نیز جغل اندازی شده که بیش از ۵ و نیم میلیون افغانی هزینه برداشته است.

به گفتهء او شاروالی نظر به ضرورت و درخواست مردم جغل اندازی شماری از کوچه ها را نیز در پلان دارد و همچنان ۲ پروژ بزرگ نیمه تکمیل دیگر که شامل هوتل عروسی شاروالی و مهمانخانه شاروالی است، در ۵ منزل با داشتن ۱۰۰ اتاق و سالون های پذیرایی تکمیل خواهد شد.

“کوچه‌ها از 4 تا ۵ ویا ۶ متره می‎باشدکه کانکریت ریزی شده و این پلان شاروالی همه ساله در تمام نواحی نظربه ضرورت مردم عملی می‌گردد.”

در همین حال شماری از باشنده‌گان شهرمیمنه که از این پروژه‌ها مستفید شده‌اند، ابراز خرسندی کرده و از ریاست شاروالی و دیگر مسئولان محلی و مرکزی خواهان انکشاف و بازسازی بیشتر در این ولایت استند.

غلام سخی، یکی از باشنده‌گان شهرمیمنه می‌گوید:”مردم در فصل زمستان و تابستان از گِل و خاک با مشکلات زیاد روبرو بودند. خوشبختانه شاروالی میمنه در این اواخر در قسمت کانکریت‌ریزی و جغل اندازی کوچه‌های فرعی توجه خاص کرده، ولی هنوزکوچه‌های زیادی در نواحی مختلف شهر کانکریت ریزی نشده و مردم سخت نیاز دارند.”

گفتنی‌است که بسیاری از کوچه‌های فرعی در شهرمیمنه؛ مرکز ولایت فاریاب خامه بوده و مردم از این ناحیه خصوصا در فصل زمستان، بسیار با مشکل مواجه استند و با درخواست‌های مکرر طی ۲۰ سال گذشته، هیچ نوع توجه در این رابطه صورت نگرفته است.

کلیدگروپ را در تویتر و فیس بوک دنبال کنید
طراحی و توسعه توسط تکشارک - Copyright © 2022

Copyright 2022 © TKG: A public media project of DHSA