ads

مردم از عدم حضور به موقع کارمندان ثبت احوال نفوس کابل در دفترهای شان شکایت می‌کنند

مقام‌های اداره ملی احصائیه ومعلومات می‌گویند که به‌هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، برای تمام مراجعین در ریاست ثبت احوال نفوس ولایت کابل، اجازه ورود داده نمی‌شود.

نویسنده: جمشید مجددی
12 جوزا 1399
مردم از عدم حضور به موقع کارمندان ثبت احوال نفوس کابل در دفترهای شان شکایت می‌کنند

برخی مراجعین در ریاست ثبت احوال نفوس کابل شکایت می‌کنند که کارمندان این ریاست در زمان تعیین شده به دفتر خود حاضر نمی‌شوند.
آنان می‌گویند که تشکیل صف‌های طولانی مراجعین در عقب دروازه این ریاست، خطر مبتلا شدن افراد به ویروس کرونا را بیشتر می‌سازد.
اما عبدالباری یوسفی؛ معین اداری و مالی اداره ملی احصائیه و معلومات به کلید می‌گوید، کارمندان ریاست ثبت احوال نفوس کابل، در زمان تعیین شده به دفتر خود حاضر می‌شوند؛ اما عدم رعایت تقسیم اوقات از سوی مراجعین در بخش تذکره الکترونیکی، باعث ازدحام می‌شود.
به گفته وی، فرم‌ها برای تذکره‌ الکترونیکی به صورت آنلاین خانه‌پُری گردیده و مراجیعن، بر اساس تقسیم اوقات جهت بایومتریک فراخوانده می‌شوند.
یوسفی تاکید می‌که مردم بدون در نظرداشت این تقسیم اوقات، به ریاست ثبت احوال نفوس کابل مراجعه می‌کنند که این کار باعث ازدحام می‌شود.
این درحالیست که پس از حدود سه‌ماه، برخی از اداره‌های دولتی به‌روی مراجعین باز گردیده و کارمندان خدمات ملکی، به دفترهای شان حاضر شده‌اند.

کلیدگروپ را در تویتر و فیس بوک دنبال کنید
طراحی و توسعه توسط تکشارک - Copyright © 2020

Copyright 2020 © TKG: A public media project of DHSA