ads

کمیسیون مستقل انتخابات به معرفی اعضای این کمسیون به سارنوالی واکنش نشان داد

کمیسیون مستقل انتخابات، از کمسیون شکایات انتخاباتی خواسته تا در مورد فیصله‌ی دفتر ولایتی این کمیسیون در دایکندی، مبنی بر معرفی برخی کمشنران کمیسیون انتخابات به سارنوالی، وضاحت دهد.

نویسنده: Abdul Malik Atash
24 جدی 1398
کمیسیون مستقل انتخابات به معرفی اعضای این کمسیون به سارنوالی واکنش نشان داد

کمیسیون مستقل انتخابات از کمسیون شکایات انتخاباتی خواسته تا در مورد فیصله‌ی دفتر ولایتی این کمیسیون در دایکندی، مبنی بر معرفی برخی کمشنران کمیسیون انتخابات به سارنوالی، وضاحت دهد.
کمیسیون شکایات انتخاباتی اعلام کرده که دفتر ولایتی این کمسیون در دایکندی، کمشنران کمیسیون مستقل انتخابات را که آرای پاک برخی از محل‌های رای‌دهی را باطل ساخته‌اند، به سارنوالی معرفی کرده است.
اما ذبیح‌الله سادات؛ معاون سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات به کلید می‌گوید که براساس قانون، دفتر ولایتی کمیسیون شکایات انتخاباتی، نمی‌تواند در مورد مسوولان درجه‌یک کمیسیون مستقل انتخابات در مرکز، تصمیم گرفته و یا فیصله نماید.
این درحالی‌ست که براساس معلومات کمیسیون شکایات انتخاباتی، روند بررسی شکایات به پایان رسیده و حدود سه‌هزار محل رای‌دهی در 27 ولایت بازشماری خواهد شد.
ذبیح الله سادات می‌گوید، کمیسیون مستقل انتخابات آماده است تا پس از دریافت معلومات در مورد این محل‌های رای‌دهی، روند بازشماری و تفتیش را در این محل‎ها آغاز کند.

کلیدگروپ را در تویتر و فیس بوک دنبال کنید
طراحی و توسعه توسط تکشارک - Copyright © 2020

Copyright 2020 © TKG: A public media project of DHSA