ads

صدراعظم پاکستان میگوید برای حل مشکل پروازهای افغانستان به هند توجه میکند

عمران خان صدراعظم پاکستان وعده سپرده است که در زمینه حل مشکل منع پروازهای طیاره‌های افغانستان از حریم فضایی پاکستان به هند، توجه جدی خواهد کرد.

نویسنده: Jamshid Mujadedi
11 جوزا 1398
صدراعظم پاکستان میگوید برای حل مشکل پروازهای افغانستان به هند توجه میکند

صدراعظم پاکستان وعده سپرده است که در زمینه حل مشکل منع پروازهای طیاره‌های افغانستان از حریم فضایی پاکستان به هند، توجه جدی خواهد کرد.
ارگ با نشر یک اعلامیه گفته است، که عمران خان این موضوع را بعد از ظهر روز جمعه در دیدار با رئیس جمهور غنی در عربستان سعودی بیان داشت.
در این دیدار که در حاشیه چهاردهمین اجلاس سران سازمان همکاری‌های اسلامی در شهر مکه انجام شد، در مورد روابط دو جانبه، اتصال منطقوی، تجارت، صلح، امنیت و مبارزه با تروریزم بحث و تبادل نظر صورت گرفت و نیز دو طرف تاکید کرده‌اند تا در جریان سفر آینده رئیس جمهور غنی به پاکستان روی این موضوعات بحث های مفصل، صورت گیرد.
در اعلامیه آمده است، صدر اعظم پاکستان یکبار دیگر تعهد کشورش را در راستای یک افغانستان با ثبات ابراز نموده گفت:” اتصال منطقوی، پروسه صلح و مبارزه با تروریزم، باعث از بین بردن فقر در منطقه می‌شود و این موارد برای پاکستان مهم میباشد.”
این درحالیست که بر اساس گزارش رسانه‌های پاکستانی، قرار است رئیس جمهور غنی در جریان ماه جاری میلادی به اسلام‌آباد سفر کند.

کلیدگروپ را در تویتر و فیس بوک دنبال کنید
طراحی و توسعه توسط تکشارک - Copyright © 2020

Copyright 2020 © TKG: A public media project of DHSA