کابل

657
۲۷ سنبله ۱۳۸۹

۱۹ تروریست دستگیر و سه تن کشته شدند


 

سخنگويان ادارات امنيتي كشور در نشست مشترك خبري در واكنش به برگزاري انتخابات پارلماني در كشور، از مشاركت وسيع مردم در اين انتخابات سخن گفتند.

جنرال ظاهر اعظيمي در كنفرانس خبري كه در مركز اطلاعات و رسانه هاي حكومت داير شده بود گفت: شرکت مردم در پروسه انتخابات بالاتر از توقع بوده است.

با این وجود آقای عظیمی تاکید کرد، از صبح امروز ۱۵ فیر راکت، ۵ بوجی مواد انفجاری که از پروان به سوی کاپیسا منتقل میشود و مقداری مواد انفجاری در مسیر میدان هوایی کابل پغمان و در ولایت هرات کشف و ضبط شد و یک تن که قصد انجام حمله انتحاری را داشت در مسیر کابل- پروان بازداشت گردید.

همچنان سعيد انصاري سخنگوي رياست عمومي امنيت ملي در اين كنفرانس از دستاوردهاي اين اداره ظرف ۴۸ ساعت گذشته و درجريان پروسه انتخابات خبر داده گفت: در این مدت ۱۶ ماین در کابل و ولایات خنثی شد، ۶ فیر بیم یک به دست نیروهای امنیتی کشف شد و ۱۹ تروریست دستگیر و ۳ تن دیگر آنان در ولایت لوگر کشته شدند.

اخذ رای برای انتخابات پارلماني كشور، ساعت ۷:۰۰ صبح امروز در ميان تدابير امنيتي شدید در حوزه‌هاي اخذ آراء در سراسر افغانستان آغاز و ساعت ۴ عصر امروز، رسما پايان يافت.

 

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد