خبرهای داخلی

209
۱۳ اسد ۱۳۹۷
نویسنده: خلیل اسیر

یک هیأت عالی‎رتبه امنیتی به ننگرهار رفته است

یک هیأت عالی‎رتبه نظامی و امنیتی برای بررسی حملات اخیر انتحاری و انفجاری در ننگرهار، به شهر جلال‎آباد، مرکز این ولایت، رفته است.
عطاالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار، با اعلام این خبر به کلید گفت که این هیأت همچنان در نظر دارد تا موضوع اجرای عملیات‎های خاص بر ضد مخالفان مسلح دولت را نیز در این سفر مورد بررسی قرار دهد.
به گفته خوگیانی، این هیأت عالی‎رتبه نظامی و امنیتی شامل لوی درستیز اردوی ملی، معین امنیتی وزارت امور داخله و مسوول ولایتی ریاست امنیتی ملی و شمار دیگر از مقام‎های امنیتی و نظامی می‎شود.
او گفت که در حال حاضر نشست میان مقام‎های محلی و هیأت اعزامی حکومت به ننگرهار جریان دارد و درباره تمامی مسایلی که مردم عام از آن‎ها رنج می‎برند بحث می‎شود.
سخنگوی والی ننگرهار تصریح کرد که درباره وضعیت امنیتی شهر جلال‎آباد در کنار نیروهای پولیس و امنیت ملی، نیروهای اردوی ملی نیز مطالعات خود را آغاز کرده‎اند.
وی افزود که در پی این نشست قرار است عملیاتی نیز از سوی قطعه خاص پولیس و براساس معلومات استخباراتی در بخش‎های مختلف این شهر به اجرا گذاشته شود.
شهر جلال‎آباد، مرکز ولایت ننگرهار، در یک ماه اخیر شاهد چندین حمله انتحاری و انفجاری مرگبار بود که ده‎ها نفر در این حملات کشته و زخمی شده‎اند.
در پی افزایش این حملات، مسوولیت تأمین امنیت شهر جلال‎آباد از نیروهای پولیس به نیروهای اردوی ملی انتقال یافت و گفته می‎شود که از چهارشنبه گذشته تاکنون کدام حادثه ناگوار امنیتی در این شهر رخ نداده است.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد