خبرهای داخلی

181
۵ حمل ۱۳۹۷
نویسنده: خلیل اسیر

کمیسیون مستقل انتخابات تاریخ ثبت نام رای‎دهندگان را اعلام کرد

کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرد که پروسه ثبت نام رای‎دهندگان انتخابات پارلمانی و شورای ولسوالی‎ها در ۲۵ ماه جاری حمل آغاز می‎شود.
گلاجان عبدالبدیع صیاد، رییس این کمیسیون، روز یک‎شنبه/ ۵ حمل در یک نشست خبری در کابل گفت که کتابچه ثبت نام رای‎دهندگان به دفتر مرکزی کمیسیون مستقل انتخابات رسیده است و به زودی به دفترهای ولایتی این کمیسیون نیز منتقل خواهد شد.
صیاد افزود که روند استخدام مامورانی که رای‎دهندگان را در ولایت‎ها ثبت نام می‎کنند، جریان دارد و در آینده نزدیک این روند نیز تکمیل خواهد شد.
او از کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات خواست که از بروز هر گونه تقلب در جریان ثبت نام رای‎دهندگان جلوگیری کنند و در صورت مواجهه با موارد تقلب، دفتر مرکزی کمیسیون مستقل انتخابات را در جریان قرار دهند.
گلاجان عبدالبدیع صیاد همچنان گفت که کمیسیون مستقل انتخابات متعهد است تا انتخابات پارلمانی و شورای ولسوالی‎ها را در جریان امسال برگزار کند.
به گفته وی، کمیسیون مستقل انتخابات، برای برگزاری و مدیریت انتخابات پارلمانی و شورای ولسوالی‎ها از نگاه مالی هیچ مشکلی ندارد.
با این حال، صیاد تاریخ دقیق زمان برگزاری این انتخابات را مشخص نکرد.
پیشتر کمیسیون مستقل انتخابات گفته بود که انتخابات پارلمانی و شورای ولسوالی‎ها را شانزدهم ماه سرطان سال جاری برگزار می‎کند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد