خبرهای داخلی

۲۴ جدی ۱۳۹۸
نویسنده: جمشید مجددی

کمیسیون مستقل انتخابات به معرفی اعضای این کمسیون به سارنوالی واکنش نشان داد

کمیسیون مستقل انتخابات، از کمسیون شکایات انتخاباتی خواسته تا در مورد فیصله‌ی دفتر ولایتی این کمیسیون در دایکندی، مبنی بر معرفی برخی کمشنران کمیسیون انتخابات به سارنوالی، وضاحت دهد.

کمیسیون مستقل انتخابات از کمسیون شکایات انتخاباتی خواسته تا در مورد فیصله‌ی دفتر ولایتی این کمیسیون در دایکندی، مبنی بر معرفی برخی کمشنران کمیسیون انتخابات به سارنوالی، وضاحت دهد.
کمیسیون شکایات انتخاباتی اعلام کرده که دفتر ولایتی این کمسیون در دایکندی، کمشنران کمیسیون مستقل انتخابات را که آرای پاک برخی از محل‌های رای‌دهی را باطل ساخته‌اند، به سارنوالی معرفی کرده است.
اما ذبیح‌الله سادات؛ معاون سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات به کلید می‌گوید که براساس قانون، دفتر ولایتی کمیسیون شکایات انتخاباتی، نمی‌تواند در مورد مسوولان درجه‌یک کمیسیون مستقل انتخابات در مرکز، تصمیم گرفته و یا فیصله نماید.
این درحالی‌ست که براساس معلومات کمیسیون شکایات انتخاباتی، روند بررسی شکایات به پایان رسیده و حدود سه‌هزار محل رای‌دهی در ۲۷ ولایت بازشماری خواهد شد.
ذبیح الله سادات می‌گوید، کمیسیون مستقل انتخابات آماده است تا پس از دریافت معلومات در مورد این محل‌های رای‌دهی، روند بازشماری و تفتیش را در این محل‎ها آغاز کند.

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد