اجتماعی

۱۸ قوس ۱۳۹۸
نویسنده: جواد نبی‌زاده

کمپاین قطع لین برق بدهکاران در بلخ آغاز گردیده‌است

مسوولان ریاست بلخ-برشنا با همکاری نیروهای امنیتی کشور به روز یک‌شنبه، کمپاین قطع لین برق بدهکاران را در این ولایت آغاز نموده‌اند.
این مسوولان می‌گویند، بدهکاران برق در ولایت بلخ به بیش از ۵ هزار تن می‌رسد که به مبلغ بیشتر از یک میلیارد افغانی از این شرکت بدهکاراند.
حمیدالله حمید سرپرست بلخ-برشنا، حین قطع لین برق شماری بدهکاران که بیشتر از یک میلیون افغانی باقی‌اند به کلید می‌گوید، این کمپاین برای همیشه ادامه داشته و با همکاری نیروهای امنیتی کشور جلو استفاده‌جویی استفاده ‌کننده‌گان این شرکت گرفته خواهد شد.
وی می افزاید، با استفاده از جمع آوری پول بدهکاران این شرکت می توان خدمات بهتر را برای مشتریان این شرکت به وجود آورد.
صدا
در همین حال شماری از باشنده‌گان شهر مزارشریف، از این اقدام شرکت برشنا خوشحال بوده و از حکومت می‌خواهند که سرمایه دولت را از زورمندان و استفاده‌جویان جمع‌آوری نموده و به خزانه‌ی دولت بریزند.
آنان از مسوولان شرکت برشنا می‌خواهند که در کنار جمع‌آوری عواید این شرکت، برنامه‌های دیگری نیز برای توزیع خدمات یکسان برق و از بین‌بردن پرچوی‌ها نیز اقدام جدی‌تر نمایند.
نزدیک به یک ماه قبل، شرکت برشنا لیست بدهکاران‌اش را در سطح کشور به نشر رساند که در میان آنان والی قبلی بلخ و چندتن از نماینده‌های مردم بلخ در پارلمان، ده‌ها میلیون افغانی از این شرکت بدهکاراند.
دیده می‌شود در میان آنان تنها عباس ابراهیم‌زاده بدهی‌های این شرکت را تا حال پرداخت نموده اما بقیه هنوزهم پول‌های این شرکت را پرداخت نکرده‌اند.

 

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد