جنوب شرق

149
۵ حوت ۱۳۹۷
نویسنده: خیرالدین رحمانی

کشته شدن ۲۲ مخالف مسلح دولت بشمول دو قوماندان آنان در غزنی

Afghan security personnel retaliate against Taliban during operation in Dur Baba district near the Pakistan-Afghanistan border in the eastern Nangarhar province on September 25, 2014.

دفتر مطبوعاتی ولایت غزنی با نشر خبرنامه یی گفته است که در ۲۴ ساعت گذشته از اثر درگیری های ذات البینی میان گروه های طالبان و حملات هوایی نیروهای ایتلاف در ولسوالی های اندر و قره باغ این ولایت ۲۲ طالب بشمول دو تن قوماندانان آنان کشته شده و ۵ تن دیگر آنان بازداشت شده اند.
در خبرنامه دفتر مطبوعاتی ولایت غزنی آمده است که در مورد اول در یک درگیری ذات البینی میان گروه طالبان در قریه قبرغه ولسوالی قره باغ میان افراد ملا دارو خان به سرگروپی سباوون ۵ طالب مسلح کشته شده اند.
به نقل از خبرنامه هم چنان در نتیجه حملات هوایی قوای ایتلاف در قریه جات توله، قبرغه، جیلم و جانگل پمپ ولسوالی قره باغ ۱۲ طالب مسلح به شمول ۵ تبعه پاکستانی و دو تن از سرگروپان ملا دارو خان بنام های ملا فیروز و سیداحمد کشته شده اند.
در اخیر این خبرنامه هم چنان آمده است که حوالی ساعت ۲ شب گذشته از اثرحملات هوایی قوای مشترک در قریه کوته سنگی ولسوالی اندر این ولایت، ۵ طالب مسلح کشته و ۵ تن دیگر شان بازداشت شده اند.

 

 

 

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد