خبرهای داخلی

۲۴ اسد ۱۳۹۸
نویسنده: خیرالدین رحمانی

پدرام: در انتخابات دیگران برای ما تصمیم می گیرند


عبدالطیف پدرام نامزد انتخابات ریاست جمهوری نسبت به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ابراز تردید نموده و افزود که در انتخابات دیگران برای ما تصمیم می گیرند.

عبدالطیف پدرام رهبر تکت انتخاباتی «آزادی، عدالت و امنیت» امروز (پنجشنبه، ۲۴ اسد) در نخستین کمپاین انتخاباتی خود که در کابل برگزار نموده با انتقاد از برنامه های سایر نامزدان انتخابات ریاست جمهوری گفت که در انتخابات استقلال کامل وجود ندارد و دیگران برای ما تصمیم می گیرند.

پدرام هم چنان با ببان کلمه «اگر» نسبت به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ابراز تردید نموده و افزود :« انتخابات در وضعیتی برگزار می شود، اگر بشود که کشور ما در اشغال بیگانه است و دیگران در مورد تصمیم میگیرند نه خود ما و این یعنی عدم استقلال.»

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری هم چنان با انتقاد از سیاست خارجی افغانستان افزود که نامزدان انتخاباتی باید در مورد مسئله کشمیر نیز موضع مشخص داشته باشند.

پدرام افزود :«چرا حکومت ما در قبال خاموش است آنچه مودی در کشمیر انجام داد، ستم واضح است بر مسلمانان است، جنگ هند و پاکستان بر علاوه جنگ منافع جنگ اسلام رادیکالیسم و هندوی رادیکالیسم است و نرندرا مودی یک هندوی بسیار متعصب وابسته به اسرائیل است.»

عبدالطیف پدرام هم چنان از تشدید جنگ  و ظهور گروه داعش بر بخش های از شمال کشور ابراز نگرانی نموده وافزود که امریکا یک اشغالگر است.

این در حالی است که بیش از ۲۰ روز از آغاز میعاد مبارزات انتخاباتی نامزدان می گذرد؛ اما با آنهم  تا کنون تعداد محدود نامزدان انتخابات ریاست جمهوری به کمپاین های انتخاباتی شان پرداخته اند.

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد