غرب

78
۲۳ حمل ۱۳۹۰

وزیر داخله: پولیس حوزهء غرب تجهیز می شود!


وزیر امور داخله در سفر به ولایات غربی کشور از مجهز شدن سربازان پولیس ملی با امکانات معیاری خبر داد.

به گزارش رادیو کلید هرات، ستر جنرال بسم الله محمدی وزیر امور داخله در جریان دو روز گذشته به ولایات فراه و هرات در غرب کشور سفر کرده و امروز وارد ولایت بادغیس شد.

سمونوال عبدالرئوف احمدی سخنگوی قوماندان زون ساحوی پولیس در غرب کشور می گوید، هدف از سفر وزیر داخله، بررسی اوضاع امنیتی و گفتگو با مقامات محلی و باشنده گان این حوزه می باشد.

به گفتهء وی، وزیر امور داخله در این سفر، وضعیت امنیتی ولایات هرات و فراه را مثبت ارزیابی کرده و از سربازان پولیس ملی در این ولایات، خواسته است تا تلاش بیشتری در قسمت تأمین امنیت،  انجام دهند.

وزیر داخله، در این سفر همچنین وعده داده است که قبل از انتقال مسئولیت امنیتی از نیروهای خارجی به نیروهای داخلی، پولیس ملی با امکانات مدرن و پیشرفته مجهز گردد.

سخنگوی قوماندان پولیس در غرب کشور گفت که قرار است وزیر داخله در جریان سفر به بادغیس، با بزرگان قوم و نمایندگان مردم در شورای ولایتی بادغیس ملاقات و مشکلات آنان را بررسی کند.

در گزارش رادیو کلید هرات اضافه شده که وزیر امور داخله در حالی جهت بررسی اوضاع امنیتی به ولایات غربی افغانستان سفر کرده که حملات مخالفین دولت در برخی از ولسوالی های کلیدی این ولایات اخیرا افزایش یافته و باعث نگرانی مردم شده است.

 

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد