خبرهای داخلی

625
۲۰ حمل ۱۳۹۶
نویسنده: نوریه نزهت نادری

هواداران علیزایی امروز شاهراه‌ کابل – هرات را نیز بستند

اعتراض هوداران کامران علیزایی، رییس شورای ولایتی هرات، وارد دومین روز شد.
هواداران کامران علیزایی، روز گذشته در پیوند به آنچه که لغو حکم محکمه در مورد او می‌دانند، دست به اعتراض زده و شاهراه‌های هرات – اسلام‌قلعه و هرات – تورغندی را به روی ترافیک بستند.
هوداران عیلزایی، اما امروز با بستن شاهراه کابل – هرات به روی ترافیک، خواستار لغو حکم محکمه در مورد رییس شورای ولایتی هرات شدند و هشدار دادند، در صورت عدم پذیرش خواسته‌های شان به اعتراض خود ادامه خواهند داد.
کامران علیزایی، رییس شورای ولایتی هرات، چندی پیش براساس حکم محکمه ابتدایی مرکز مبارزه علیه فساد اداری در کابل، به اتهام سوءاستفاده از وظیفه و آزاد ساختن یک متهم از سارنوالی هرات، به دو سال و شش ماه زندان محکوم شده‌است.
با این حال، علیزایی، روز گذشته این حکم محکمه را سلیقه‌ای خواند و مدعی شد که برخی‌ها با برخورد سیاسی در قبال دوسیه‌اش، قصد ترور شخصیت او را دارند.
علیزایی، با این که از شخص و اداره مشخصی نام نبرد، اما هشدار داد که، از این پس تمامی عوامل ناامنی و کم کاری‌ها در هرات را که تاکنون به دلیل مصحلت افشا نساخته بود، پرده بر می‌دارد.
گفتنیست، پس از فیصله محکمه، حدود یک هفته قبل حکم بازداشت کامران علیزایی صادر شده‌است، اما تاکنون نهادهای امنیتی هرات برای بازداشت او اقدام نکرده‌اند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد