فوتبال

736
۱۵ حوت ۱۳۸۸

مسابقات انتخاباتي فوتبال در كاپيسا


مسابقات يک هفته اي انتخاب تيم برتر فوتبال، بين تيم هاى مرکز و ولسوالى هاى کاپيسا، در مرکز آن ولايت آغاز يافت.

عبدالوحید نمایندهء فدراسیون فوتبال کاپيسا گفت که در اين مسابقات، تیم های پیمان اتحادیهء جوانان، ذکور شیرخانخیل، پیروزی کوهبند، محمد حنیف ریگروان، مقاومت اله سای، تگاب، نجراب، آزادی، نوآباد و خراسان مربوط به مرکز و ولسوالی های شش گانهء این ولایت، شرکت دارند.

به اساس معلومات عبدالوحید؛ در دور اول این مسابقات، تیم پیروزی کوهبند؛ يک مقابل صفر، بر تیم پیمان اتحادیهء جوانان پیروز گردید و مسابقهء بعدی تیم؛ ریگروان، با کسب ٥ در مقابل صفر، بر تیم خراسان پیروزشد.

“محمد” مربی تیم فوتبال پیروزی کوهبند که سالها در میدان های خاکی همراه با تیمش تمرین نموده، میگوید: “جای خرسندی است که برای اولین بار در میدان سبز، مسابقه می کنيم  و پیروزی هم نصیب تیم ما می گردد.”

استديوم ورزشى  نثاراحمد بهاوى واقع در ريگروان مرکز کاپيسا که مسابقات يادشده در آن راه اندازى گرديده است؛ به مصرف ٥٠٠ هزار دالر امريکايى از بودجهء وزارت مبارزه با مواد مخدر، با داشتن تمام سهولت ها ايجاد و اخيراً افتتاح شد.

عنایت الله هلال آمر ورزشی کاپیسا میگوید که قرار است به زودی با مساعد شدن هوا، مسابقات در سایر بخش های ورزشی نيز در اين ولايت راه اندازی گردد.

سه هفته قبل، تورنمنت فوتبال و یک هفتهء قبل تورنمنت والیبال در ولسوالی تگاب اين ولايت، راه اندازى گرديده بود.

 

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد