خبرهای داخلی

۲۲ میزان ۱۳۹۸
نویسنده: جمشید مجددی

محب: پولیس مکلفیت دارد قانون را بالای همه یکسان تطبیق کند


مشاور امنیت ملی در پیوند به مشکل به وجود آمده میان برخی اعضای ولسی جرگه و پولیس در کابل، با وکلای پارلمان و رهبری وزارت امور داخله به صورت جداگانه دیدار نمود.
دفتر شورای امنیت ملی یکشنبه شب، با نشر یک اعلامیه گفته است:” حمدالله محب در این دیدارها تاکید نمود که هیچ‌کس حق ندار کسی را توهین نماید؛ اما پولیس مکلفیت دارد تا قانون را بالای همه یکسان تطبیق کند.”
محب، با بیان اینکه نمایندگان مردم در پارلمان قانون‌سازان هستند و همه برای آنان احترام می‌گذارند افزود، وکلای پارلمان، از همه بیشتر و خوبتر ارزش قانون را می دانند.
از سوی هم در اعلامیه آمده که مشاور امنیت ملی در دیدار با مسعود اندرابی، سرپرست وزارت امور داخله و خوشحال سادات، معین ارشد امنیتی این وزارت، از آنان خواست تا منسوبان امنیتی را متوجه سازند که در صورت مواجه شدن با مشکل در جریان وظیفه، از نرمش کار گرفته و با مردم رفتار خوب نمایند.
جمعه شب گذشته، محافظان برخی اعضای ولسی جرگه، در یک محل تلاشی در نزدیک گمرک کابل، با پولیس برخورد کردند که در پی آن، این جرگه جلسه اضطراری برگزار نمود و خواستار برکناری خوشحال سادات معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله شد.

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد