خبرهای داخلی

178
۲۵ دلو ۱۳۹۷
نویسنده: خیرالدین رحمانی

متهم شدن حکومت به رفتار خصمانه با تیم های انتخاباتی


دسته انتخاباتی صلح و اعتدال به رهبری محمد حنیف اتمر با نشر اعلامیه یی حکومت را متهم به رفتار خصمانه علیه تیم های انتخاباتی رقیب نموده است.
در اعلامیه دسته انتخاباتی صلح و اعتدال آمده است که در چند ماه گذشته رهبری حکومت وحدت ملی برخلاف قانون، برنامه‌ای را به منظور خالی ساختن دستگاه دولت از رقبای سیاسی٬ به خصوص اعضا و طرفداران تیم «صلح و اعتدال» و همچنان مقرر کردن عوامل و مهره‌های سیاسی و انتخاباتی تیم حاکم روی دست گرفته است.
در این اعلامبه به عزل محمد محقق معاون ریاست اجراییه و محاصره نمودن منزل جنرال جرات، دو تن از مهره های مهم این تکت انتخاباتی اشاره شده و این گونه اقدامات حکومت را اعمال فشار بر اعضای برجسته این تیم تلقی نموده است.
در اعلامیه این تیم به طرزالعمل منع سو استفاده از صلاحیت ها و امکانات دولتی از سوی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری تاکید شده و عزل و نصب مامورین بلند رتبه دولتی را در روزهای اخیر به نحوی کمپاین به نفع ریاست جمهوری دانسته شده است.
در اخیر این اعلامیه هم چنان به حکومت هشدار داده شده است که در صورت ادامه چنین اقدامات خصمانه به واکنش جدی تیم صلح و اعتدال و سایر تکت های انتخاباتی مواجه خواهند شد.
این در حالیست که روز سه شنبه نیروهای امنیتی منزل و دفتر دین محمد جرات یکی از اعضای تیم صلح واعتدال را محاصره نموده و برای وی ۷۲ ساعت فرصت داد تا امکانات و اسلحه دولتی را به وزارت داخله بسپارد.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد