خبرهای داخلی

216
۷ دلو ۱۳۹۷
نویسنده: خیرالدین رحمانی

لوی سارنوالی: یوسف کارگر می تواند به وظیفه خود ادامه دهد


لوی سارنوالی می گوید که وظیفه یوسف کارگر معاون فدراسیون فوتبال که پیش از این به حالت تعلیق درآمده بود، پس از بررسی های هیات موظف، رفع تعلیق شده است.
جمشید رسولی سخنگوی لوی سارنوالی امروز در یک نشست خبری به رسانه ها گفت که یوسف کارگر می‌تواند به وظیفه خود ادامه دهد و وظیفه وی پس از بررسی ها رفع تعلیق شده است.
سخنگوی لوی سارنوالی هم چنان گفت که تحقیقات لوی سارنوالی در مورد قضیه اتهام‌های جنسی در فدراسیون فوتبال در کابل تکمیل گردیده و یک هیات برای تحقیقات بیشتر به اروپا می‌رود.
او هم چنان خاطر نشان ساخت که قضیه دارای ابعاد بیرونی است، ایجاب می کند که هیات برای تحقیقات بیشتر به اروپا سفر کند تا به شکل حضوری با نهادها و افراد مرتبط به این قضیه مصاحبه شود.
وی هم چنان از وزارت خارجه تقاضا کرد تا زمینه سفر این هیات به اروپا را فراهم کند.
این در حالیست که لوی سارنوالی هنگام شروع تحقیقات، وظایف پنج تن از مسوولان فدراسیون فوتبال از جمله کرام الدین کریم رئیس این فدراسیون را به حالت تعلیق در آورده و آنان را ممنوع الخروج اعلام کرد.
تحقیقات در مورد اتهام های آزار جنسی در فدراسیون فوتبال پس از آن شروع شد که روزنامه گاردین، در گزارشی نوشت که مسوولان فدراسیون فوتبال افغانستان به “سوء استفاده جنسی و فیزیکی” از اعضای تیم ملی فوتبال زنان افغانستان از سوی مربی این تیم متهم گردیده اند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد