خبرهای داخلی

126
۱۴ حوت ۱۳۹۵
نویسنده: فخرالدین قاری‌زاده

قوماندان‌های امنیه برخی ولایت‌ها از جمله کابل تبدیل شدند

براساس تصمیم تازۀ وزارت امور داخله و منظوری ریاست‌جمهوری، شماری از مقام‌های امنیتی از جمله قوماندان‌های امنیه ولایت‌های کابل، ننگرهار، بغلان، پکتیا و نورستان تبدیل و جدید به کار گماشته شدند.
در خبرنامۀ که از سوی این وزارت در کابل پخش شده‌است، آمده که، براساس پیشنهاد تاج محمد جاهد، وزیر امور داخله و منظوری محمد اشرف غنی، رییس‌جمهور کشور، حسن شاه فروغ، به حیث قوماندان امنیه ولایت کابل، عبدالرحمن رحیمی، به حیث قوماندان امنیه ولایت ننگرهار، سید گل‌آقا روحانی، به حیث قوماندان پولیس سرحدی میدان هوایی بین‌المللی حامد کرزی، محمد سالم الماس، به حیث رییس تحقیقات جرایم جنایی قوماندانی  امنیه کابل، توریالی عبدیانی، به حیث قومندان امنیه ولایت پکتیا، اکرام الدین سریع، به عنوان قوماندان امنیه ولایت بغلان و غلام محی‌الدین، به حیث قومندان امنیه ولایت نورستان به کار گماشته شدند.
در خبرنامه گفته شده‌ که، هم‌چنان محمد وحید حمیدی، به حیث رییس مبارزه با فساد اداری  در وزارت امور داخله تعیین شده که هدف از این تغییر و تبدیلی‌ها بهبود عرضه خدمات به خصوص تامین بهتر امنیت در این ولایت‌ها خوانده شده‌است.
این در حالیست که، روز چهارشنبه هفته گذشته، بخش‌های مختلف شهر کابل از جمله حوزه‌های ششم و دوازدهم شاهد حملات انتحاری و مسلحانه خونین بود که در پی آن بیش از ۲۰ تن کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد