جنوب شرق

217
۹ جدی ۱۳۹۷

عواید ولایت خوست در سال جاری ۱۱ درصد افزایش یافته است


شاروال ولایت خوست در نشستی که تحت نام “حسابدهی شاروالی به مردم” در این ولایت برگزار گردیده بود، سال ۱۳۹۷ را پر دستاورد خواند و گفت که در این سال عواید این ولایت ۱۱ درصد افزایش یافته است.
انجنیر عبدالبصیر محمدزی شاروال ولایت خوست در نشستی که به منظور حسابدهی مسوولان شاروالی به مردم تدویر یافته بود گفت :” در سال ۱۳۹۷ عواید این ولایت بالغ به ۱۳۲ ملیون افغانی می رسد که این رقم نظر به سال گذشته ۱۱ درصد افزایش را نشان میدهد.”
به گفته محمدزی، خوست از منظر جمع آوری عواید در رده چهارم پس از شهر های بزرگ کشور قرار دارد که بیشترین عواید را در سال ۱۳۹۷ جمع آوری نموده است.
هر چند به گفته شاروال خوست در این اواخر در بخش های مختلف شهر کار صورت گرفته و در بازسازی شهر خوست تغیر رونما گردیده است، مگر باز هم نیاز به کار های اساسی در این شهر است.
شاروال خوست به مردم این ولایت اطمینان داد که به هر اندازه که عواید جمع آوری شود در بخش های زیربنا در این ولایت به مصرف خواهد رسید.
خوست يکى از ولايات سرحدى افغانستان است که بیشترین باشندگان آن مصروف زراعت و تجارت می باشند، امور تجارتی اخیرا در این ولایت رشد کرده و مردم از این طریق امرار معاش می کنند.

 

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد