جنوب

1356
۲۳ اسد ۱۳۹۶
نویسنده: شایق قاسمی

طارق شاه‌بهرامی: در ۲۳ ولایت کشور جنگ جریان دارد

????????????????????????????????????

سرپرست وزارت دفاع ملی می گوید که برای مدیریت جنگ، جلوگیری از فساد در اردوی ملی و سپردن کار به اهل آن تلاش های زیادی جریان دارد.
طارق شاه بهرامی سرپرست وزارت دفاع ملی هنگام سخنرانی در ولایت کندهار گفته است در حال حاضر وضیعت در کشور قسمی است که در ۲۳ ولایت جنگ روان و ۹ ولایت زیر تهدید بلند امنیتی قرار دارد، به گفته وی بانهم نیروهای امنیتی با بسیار شجاعت و قاطیعت از خاک و مردم دفاع می‌کنند
بهرامی در بخش از سخنان خود گفته است که انتظار رهبران سیاسی کشور و نهاد بین المللی اینست تا کار در اردوی ملی به اهل کار سپرده شده و فساد نیز ریشه کن شود.
سرپرست وزارت دفاع ملی تصریح کرده است که کار روی پلان چهار ساله امنیتی به شدت جریان داشته و با تطبیق این پلان شمار کماندو ها به دو برابر افزایش و نیز ظرفیت نیروهای هوایی بلند میرود.
مقام‌های محلی ولایت کندهار اعلام کرده‌اند که طارق شاه بهرامی سرپرست وزارت دفاع وهیئت همراه‎اش برای بررسی وضعیت امنیتی،‌ روز گذشته وارد این ولایت شده‌اند.
در ماه‌های اخیر گروه طالبان چندین بار بر مواضع اردوی ملی در کندهار حمله نموده که تلفاتی را نیز به نیروهای امنیتی این ولایت وارد کرده‎اند.

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد