خبرهای داخلی

209
۲۲ حوت ۱۳۹۷
نویسنده: خیرالدین رحمانی

دوتن به اتهام قتل یک طفل در کابل بازداشت شدند

پولیس ولایت کابل از بازداشت دو تن اختطافچی به اتهام قتل و ربودن یک طفل از مربوطات حوزه یازدهم امنیتی شهر کابل خبر داده و می گوید که دو تن آدم ربایان یک طفل شش ساله را از ساحه ۳۱۵ شهر کابل اختطاف نموده و در بدل رهایی وی خواستار ۳۰۰ هزار دالر امریکایی از خانواده وی شده بودند.

سید محمد روشندل قوماندان امنیه ولایت کابل طی کنفرانس خبری به رسانه ها گفت که این دو تن آدم ربا از سوی منسوبین نیروهای امنیتی بازداشت شده و به جرم های خویش اعتراف نموده اند.

به گفته آقای روشندل یکی از این آدم ربایان همسایه خانواده مقتول می باشد که در هماهنگی با همکارش این طفل را اختطاف و به ساحه پنجصد فامیلی منتقل ساخته بودند.

آقای روشندل هم چنان افزود که منسوبین امنیتی یک باند ۵ نفری سارقان مسلح را نیز طی ۲۴ ساعت گذشته از نواحی مختلف شهر کابل بازداشت نموده اند.

قوماندان امنیه ولایت کابل هم چنان علاوه نمود که پولیس این ولایت در روزهای اخیر از چندین رویداد تروریستی انتحاری و انفجار ماین در شهر کابل نیز جلوگیری نموده اند.

این در حالی است که شماری از باشندگان شهر کابل از افزایش جرایم جنایی در این شهر ابراز نگرانی نموده و از نیروهای امنیتی خواهان اقدامات جدی در این مورد شده اند.

 

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد