خبرهای داخلی

308
۷ میزان ۱۳۹۷
نویسنده: جواد نبی‎زاده

در بلخ از یک قمارخانه ۳۳ نفر به دلیل دست داشتن در جرایم مختلف گرفتار شدند

مقام‎های محلی بلخ از گرفتاری ۳۳ نفر از یک قمارخانه بزرگ در جنوب شهر مزارشریف، مرکز این ولایت، خبر داده و می‎گویند که این افراد به ظن دست داشتن در جرایم چون آدم‎ربایی، سرقت‎های مسلحانه و ناامن ساختن شهر از سوی نیروهای دولتی گرفتار شده‎اند.
گفته می‎شود که یک قطعه خاص ۴۰ نفری برای گرفتاری گروه‎های مسلح غیرمسوول و سارقان مسلح از مرکز کشور به ولایت بلخ آمده‎اند و برای حمایت از پولیس این ولایت در امر تنفیذ قانون و جلوگیری از جرایم جنایی دست به کار شده‎اند.
اکرم سامع، قوماندان امنیه بلخ، در یک نشست خبری اعلام کرد که این افراد عصر روز جمعه از یک قمارخانه بزرگ در جنوب شهر مزارشریف گرفتار شده‎اند.
سامع می‏گوید که از نزد این مظنونین دو میل سلاح، دو عراده موتر کرولا و پنج عراده موترسایکل به دست آمده است.
قوماندان امنیه بلخ همچنان از دست داشتن ۲۱ گروه مسلح غیرمسوول در ناامن ساختن ولایت بلخ خبر داده و می‎گوید که این گروه‎ها طی هفته‎های اخیر شناسایی و نیروهای امنیتی برای گرفتاری آن‎ها وارد اقدام شده‎اند.
به گفته وی، در جریان روزهای گذشته، دو گروه از مجموع ۲۱ گروه مسلح غیرمسوول در بلخ گرفتار شده‎اند و چندین گروه آن‎ها موفق شده‎اند تا از ولایت بلخ فرار کنند.
مقام‎های امنیتی بلخ می‎گویند که قرار است تمام گروه‎های مسلح غیرمسوول، سارقان مسلح و مالکان قمار خانه‎ها با حمایت نیروهای قطعه خاص گرفتار و مجازات شوند.
این در حالی است که طی ماه‎های اخیر شکایت مردم ولایت از افزایش فعالیت گروه‎های مسلح غیرمسوول و جرایم جنایی در این ولایت بیش از هر زمان دیگر بیشتر شده بود و آن‎ها خواستار رسیدگی ادارات مسوول به نگرانی‎ها و شکایت‎های شان بودند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد