خبرهای داخلی

166
۸ جدی ۱۳۹۷
نویسنده: خیرالدین رحمانی

خالد: سر می زنیم سنگر می گیریم


اسدالله خالد نامزد وزیر و سرپرست وزارت دفاع ملی، امروز در مراسم معرفی وی به منسوبین این وزارت گفت که پس از این موقف سربازان اردوی ملی در جبهات جنگ دفاعی نه؛ بلکه تعرضی خواهد بود.
آقای خالد با اشاره به شعار اردوی ملی ” سر می دهیم سنگر نه” این شعار را کهنه خوانده و افزود که بعد از این با شعار “سر می زنیم و سنگر  می گیریم” در مقابل دشمن مبارزه خواهیم نمود.
سرپرست وزارت دفاع ملی هم چنان اضافه نمود که می کوشیم تا ابتکار عمل را بدست گرفته و در لانه های مخالفان مسلح حمله نماییم.
آقای خالد با تاکید بر حفظ وحدت ملی در میان اردوی کشور افزود :” تقسیم بندی قومی در چوکات اردوی ملی که باعث نگرانی مردم گردیده است را از بین خواهم برد و پس از این هیچ فرد بی کفایتی نمی تواند از آدرس تقسیم بندی قومی در وزارت دفاع فعالیت کند.”
در عین حال حمدالله محب مشاور شورای امنیت رییس جمهوری گفت که پس از این تفکیک میان دشمن خوب و بد وجود ندارد و صلح با آنانی صورت خواهد گرفت که خواهان صلح اند.
به گفته آقای محب، تغییر و تبدیل در ادارات دولتی یک اصل است و تبدیلی ها فعلی نشان دهنده عزم حکومت در مبارزه با هراس افگنی می باشد.
هم چنان طارق شاه بهرامی وزیر دفاع پیشین کشور، ضمن تبریکی به آقای خالد از منسوبین وزارت دفاع ملی خواست تا با سرپرست وزیر جدید همکار باشند.
وزیر دفاع پیشین هم چنان از دستاورد های اردوی ملی کشور به ویژه قوای هوایی ستایش نموده و افزود :” قوای هوایی در حال انکشاف است، و این نیروها می تواند با طیاراتA29 حملات شبانه را انجام دهند.”
محمد اشرف غنی رییس جمهوری کشورف هفته پیش با صدور دو حکم جدا گانه ویس احمد برمک، وزیر داخله و طارق شاه بهرامی، وزیر دفاع اکشور را برکنار و بجای آنان امرالله صالح و اسدالله خالد را معرفی کرد.

 

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد