داغترین-خبر

۲ ثور ۱۳۹۸
نویسنده: خیرالدین رحمانی

تیم ملی کریکت برای جام جهانی ۲۰۱۹ اعلام شد

کمیته گزینش کریکت بورد افغانستان اعلام کرده است که اعضای تیم ملی کریکت کشور برای بازی های جام جهانی سال ۲۰۱۹ از سوی این کمیته انتخاب شده اند.
بر اساس اعلامیه ی کریکت بورد کشور، اين تيم از ميان ٢٣ بازيکن که در حال حاضر در کشور آفريقای جنوبی مصروف مسابقات و کمپ تمريناتی هستند؛ انتخاب شده اند.
در اعلامیه آمده است که این بازیکنان پس از شش ماه ارزیابی فتنس، پرفارمنس و کارايی آنان از سوی کمیته گزینش، انتخاب شده اند.
در این ترکیب ۱۵ نفری تیم ملی کریکت، گلبدين نايب به حيث کپتان، شهزاد محمدی ويکت کيپر، نورعلي زدران حضرت الله جاجی، رحمت شاه، اصغر افغان، حشمت الله شهيدی، نجيب الله زدران، سميع الله شينواری، محمد نبی، راشدخان ارمان، دولت زدران، افتاب عالم، حميد حسن و مجيب زدران شامل هستند.
هم چنان اکرام علی خيل، کريم جنت و سعید شیرزاد سه بازیکنی هستند که به گونه احتیاطی در نظر گرفته شده اند.
دولت احمدزی رییس کمیته گزینش کریکت بورد افغانستان، ابراز امیدواری نموده است که با این تیم بتوانند به موفقیت های نایل آیند.
به گفته وی، اينکه مسابقات جام جهانی سال ٢٠١٩ به شکل ليگ برگزار ميشود، باید هر تيم در برابر۹ تيم ديگر بازی کند و به همين دلیل اکرام علی خيل، در بازيکنان احتياطی در نظر گرفته شده است.
قرار است بازی جام جهانی کریکت بتاریخ ۳۰ می سال روان میلادی میان ۱۰ تیم از جمله افغانستان، ویست اندیز، انگلستان، آسترالیا، هندوستان، پاکستان، سریلانکا، افریقایی جنوبی، نیوزلند و بنگله دیش در ویلز و انگلستان برگزار گردد.

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد