خبرهای خارجی

596
۲ جدی ۱۳۹۶
نویسنده: کلید

ترامپ: ۷ تریلیون دالر احمقانه در خاورمیانه صرف شد

رئیس‌جمهور امریکا با انتقاد از سیاست داخلی و خارجی دولت‌های قبلی این کشور گفت: «پس از صرف هزینه احمقانه ۷ تریلیون دالری در خاورمیانه، زمان بازسازی کشورمان فرا رسیده است».

رئیس‌جمهور امریکا روز جمعه در اظهارنظری توئیتری به موضوعاتی از قبیل همکاری دولتش با دموکرات‌ها و همچنین هزینه‌های بسیار زیاد دولت‌های قبلی این کشور در خاورمیانه پرداخت.

او که در دوران مبارزات انتخاباتی خود بارها از مواضع دولت‌های جورج بوش و همچنین باراک اوباما در قبال خاورمیانه انتقاد کرده بود، و ادعا می‌کرد واشنگتن مبالغ هنگفتی در این کشورها به هدر داده، باز هم این ادعا را تکرار کرد.

ترامپ این روزها از تایید طرح اصلاح مالیات او در کنگره لمریکا خرسند است. او در یک اظهارنظر ضمن انتقاد از هزینه‌های دولت‌های قبلی امریکا در خاورمیانه، از همکاری قصر سفید با دموکرات‌ها در سال آینده میلادی خبر داد.

دونالد ترامپ در توئیترش با ابراز امیدواری به همکایر با دموکرات‌ها در سال‌ آینده میلادی نوشت: «پیشبینی می‌کنم که ما به روشی فراحزبی شروع به همکاری با دموکرات‌ها خواهیم کرد. زیرساخت‌ها، جایی عالی برای آغاز(همکاری‌ها بین قصر سفید و دموکرات‌ها) خواهد بود.»

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد