خبرهای داخلی

131
۷ دلو ۱۳۹۵
نویسنده: نوریه نزهت نادری

اعضای شورای ولایتی :والی ننگرهار با فساد پیشه‎گان همدست است

شماری از اعضای شورای ولایتی و باشنده‌های ولایت ننگرهار با انتقاد از کارکرد والی این ولایت می گویند:که گلاب منگل در کاهش فساد اداری و مبارزه با غاصبان زمین عقب مانده است.
جاوید زمان یک عضو شورای ولایتی ننگرهار می گوید که والی،برخی از اعضای شورای ملی و ولایتی این ولایت  که به گفته اواز همدستان آقای منگل هستند از ادارات دولتی واقع در شهرک بندری تورخم از راه‌های  غیرقانونی پول های هنگفت بدست می  آورند.
وی هیئت حقیقت یاب دولتی را که برای بررسی موراد فساد اداری به این ولایت سفر کرده اند نیز متهم به گسترش دامنه فساد اداری می کند.
اما مسئولان  اداره محلی ننگرهار تاکید دارند که در بخش مبارزه با فساد و جلوگیری از غصب زمین جدی اند و هیچ کار غیرقانونی را اجازه نمی دهند.
گلاب منگل والی ننگرهار می گوید:که به هدف مبارزه با فساد اداری،برخی از پلان‌ها را عملی کرده اند. وی اطمینان می دهد که تمامی غاصبان زمین و افراد آ غشته به فساد را به پنجه قانون خواهند سپرد.
این در حالیست که باشنده‌های مناطق دور دست و فعالان مدنی در ننگرهار می گویند آن چنان که مردم توقع داشتند در موراد  فساد اداری کاهش نیامده و با فساد پیشه‌گان و غاصبان زمین برخورد جدی صورت  نگرفته است به گفته آنان فساد پیشه‌گان و غاصبان زمین از مدرک فساد و غصب زمین میلیون‌ها افغانی پول بدست می آوردند که سهم والی نیز از این پول ها پرداخته می شود.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد