خبرهای داخلی

283
۱۹ ثور ۱۳۹۷
نویسنده: خلیل اسیر

ارگ: غفلت وظیفوی در برگزاری انتخابات قابل قبول نیست

دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری شام گذشته از برگزاری جلسه‎ای تحت ریاست غنی به ‌منظور اتخاذ آمادگی برای انتخابات آینده در قصر دلکشای ارگ خبر داده است.
در این جلسه که کمیشنران کمیسیون مستقل انتخابات، سفرای کشورهای مختلف در کابل، نماینده اتحادیه اروپا، نماینده سرمنشی سازمان ملل متحد برای افغانستان و شماری از اعضای حکومت نیز حضور داشتند، در رابطه به موضوعات مختلف انتخابات بحث شده است.
نصب استیکرها روی تذکره‌ها، تأمین امنیت بهتر مراکز ثبت‌نام رای‌دهند‌گان و تمدید این پروسه، استخدام کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات، ارتقای ظرفیت دارالانشای این کمیسیون و تقویت تیم تخنیکی و مطبوعاتی کمیسیون مذکور از موضوعاتی بوده است که درباره آن‎ها در جلسه مذکور بحث و تصامیم لازم اتخاذ شده است.
براساس اعلام دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری، جزئیات این تصامیم طی در جریان امروز چهارشنبه از سوی کمیسیون مستقل انتخابات با مردم شریک می‎شود.
رییس‌ جمهور غنی و سایر اشتراک کنندگان در جلسه، سرعت‌ بخشیدن به روند اداری کمیسیون مستقل انتخابات و مسوولیت‌پذیری در این زمینه را عاجل و مهم خوانده‎اند.
در جلسه تأکید شده است که انتخابات برای حکومت و مردم اولویت اساسی و اصلی می‌باشد و در این زمینه هیچ‌نوع غفلت وظیفوی قابل قبول نیست.
غنی به مسوولان امنیتی دستور داده است تا ظرفیت در قسمت تأمین امنیت مراکز ثبت‎نام را بالا ببرند و تدابیر لازم امنیتی را در این خصوص روی‌ دست بگیرند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد