خبرهای داخلی

605
۲۵ جدی ۱۳۹۵
نویسنده: فخرالدین قاری‌زاده

ارگ، گفته‌های اخیر عبدالحکیم مجاهد را بررسی می‌کند

در پى اظهارات جنجال برانگيز عبدالحکيم مجاهد، مشاور شوراى عالى صلح در مورد طالبان و برخى رهبران پیشین جهادی و سیاسی کشور، رياست‌جمهورى، اعلام کرد که، اين اظهارات را با جديت تمام بررسی می‎کند و در چوکات قانون عليه آن اقدام خواهد کرد.
در خبرنامۀ که امروز از سوی ارگ به رسانه‌ها فرستاده شد، آمده است که، حکومت افغانستان ضمن احترام به اصل آزادی بيان، در اين راستا تعهد قوی دارد و به هيچ فرد اجازه نمی‎دهد که با استفاده از آزادی بيان، قاتلان شهروندان افغان، به خصوص زنان و کودکان و هم‎چنان ويران‎گران اماکن مقدس و عام‎المنفعه را فرشتگان صلح خطاب کنند.
در خبرنامه، گفته شده که، گروه‎های تروريستی که هر روز به اشاره بیگانه‌ها، به‎خاطر بدبخت ساختن مردم و ويران کردن کشور فعاليت‏های تروريستی و شوم انجام می‏دهند، آنان به‏جای صلح، مستحق نابودی می‎باشند که نيروهای امنيتی و دفاعی علیه این گروه مبارزه می‌کنند.
به نقل خبرنامه، شخصيت‌‎های ملی و رهبران افغانستان، برای تمام افغان‌ها قابل احترام می‎باشند و هرنوع بی‎احترامی و گستاخی عليه آنان، باعث ناراحتی و رنجش مردم خواهد شد و چنين رفتار و اعمال شوم، هرگز قابل قبول نمی‌‎باشد.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد