جنوب شرق

۷ جوزا ۱۳۹۴

آتش سوزي در خوست به ۲۰۰ دوكان آسيب رساند

در پي آتش سوزي در مندوي چوب شهر خوست، ۲۰۰ دوكان طعمه ي آتش شدند. اين آتش سوزي حوالي ساعت ۹ و سي شب گذشته آغاز شد. شاهدان عيني در محل ميگويند كه آتش سوزي به دليل نا معلوم رخ داده و به فروشندگان محل زيان هاي زيادي مالي وارد كرده است. آنان از تاخير در رسيدن اطفايه براي مهار آتش سوزي نيز انتقاد كرده ميگويند كه به همين دليل آتش سوزي تا صبح امروز شعله ور بود. و اما برخي ديگر از تلاش هاي كارمندان اطفايه خوست در اين بخش ستايش ميكنند.
از سوي هم آمر امنيت قومانداني امنيه خوست ميگويد كه دليل اين آتش سوزي تا كنون روشن نيست. محمد يعقوب بريمن ميگويد، زمانيكه از اين رويداد آگاه شدند، به تلاش هايشان براي مهار كردن آتش سوزي آغاز كرده و از شعله ور شدن بيشتر آتش جلوگيري كردند. وي مي افزايد كه در اين بخش از نيروهاي اردوي ملي نيز كمك خواسته و تا ساعت ۲ شب موفق به مهار كردن آتش سوزي شدند.
پيش از اين نيز در اين محل يك آتش سوزي رخ داده بود و خسارات زياد مالي را به دوكانداران محل وارد كرده بود. آتش سوزي در برخي ماركيت هاي بزرگ در بخش هاي مختلف كشور بشمول پايتخت از موضوعاتي است كه تا كنون دلايل آن روشن نشده است. اما برخي آگاهان به اين باورند كه مالكان ماركيت هاي بزرگ به دليل امتياز گيري بيشتر از فروشنده ها، دست به آتش زدن دوكان ها ميزنند، موضوع كه تا كنون از سوي منابعي رسمي تاييد نشده است.

 

به اشتراک بگذارید

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد