Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

قندهار فردا آفتابی

28˚C
10˚C

هرات فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

مزارشريف فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

غزنی فردا آفتابی

15˚C
4˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
7˚C

باميان فردا نسبتا ابری

9˚C
1˚C

زرنج فردا آفتابی

28˚C
11˚C

ميمنه فردا آفتابی

8˚C
1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

کارتر از تشکیل کشور مستقل فلسطین حمایت می‌کند

تهيه شده توسط کلید
يكشنبه 02 عقرب 1389 ساعت 14:52

کارتر از تشکیل کشور مستقل فلسطین حمایت می‌کند

سرمنشي حزب «ابتکار ملی فلسطین» روز شنبه اعلام کرد: جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق امریکا موافقت کرده است كه فشارها بر اسرائيل برای توقف ساخت شهرک‌های يهودي‌نشين در اراضی فلسطین تشدید شود.

مصطفی البرغوثی، روز شنبه در نشست خبری اظهار داشت: جیمی کارتر علاوه بر موافقت با تشدید فشارها بر تل اویو با هدف توقف شهرک‌سازی درکرانه باختری رود اردن، به مقامات فلسطین وعده داده است از تفکر اعلام تشکیل کشور مستقل فلسطین در عرصه بین المللی حمایت کند.

به گفته البرغوثي، جیمی کارتر در دیدار با او در شهر رام الله تأکید کرده است كه با تشکیل کشور مستقل فلسطین در مرزهای سال 1960 و با مرکزیت قدس پشتیبانی خواهد کرد .

وي همچنين گفت كه ابتکار ملی فلسطین با همکاری همه احزاب و گروه‌های فلسطینی تلاش گسترده‌ای را برای به رسمیت شناختن کشور مستقل فلسطین و نیز توقف سیاست‌های توسعه‌طلبانه اسرائيل در سطح جهان صورت می‌دهد.

به گزارش سايت انترنتی خبرگزاری  فلسطین از رام الله، يك هيئت از شخصیت‌های جهان به ریاست ماری رابیسون، رئیس جمهور پیشین ایرلند، جیمی کارتر، اخضر ابراهیمی( فرستاده ویژه سازمان ملل متحد) و ایلا بهات (فعال حقوق بشر هندی که در زمینه حقوق زنان و مبارزه با فقر فعالیت می کند) با جمعی از مشاوران حقوقی و فعالان حقوق بشر در سفر دوره‌ای به منطقه خاورمیانه روز جمعه وارد کرانه باختری شده اند تا به صلح در اين منطقه كمك كنند.

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر