Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

قندهار فردا آفتابی

24˚C
7˚C

هرات فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

مزارشريف فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

غزنی فردا آفتابی

14˚C
3˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
8˚C

باميان فردا آفتابی

9˚C
2˚C

زرنج فردا آفتابی

24˚C
11˚C

ميمنه فردا آفتابی

10˚C
2˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

هشدار آکسفام درمورد وخيم تر شدن اوضاع در پاکستان

تهيه شده توسط كليد
چهارشنبه 06 دلو 1389 ساعت 15:30

هشدار آکسفام درمورد وخيم تر شدن اوضاع در پاکستان

آژانس كمك كننده بین المللی آکسفام روز سه شنبه هشدار داد، بحران ناشی از سیل ویرانگر سال گذشته در پاکستان ممکن است وخیم تر شود، زیرا میلیون ها نفر در این کشور همچنان نیازمند کمک های فوری هستند.

به گزارش خبرگزاری آلمان از اسلام اباد ، بر اثر سیل ویرانگر سال گذشته در پاکستان حد اقل 1985 تن  جان خود را از دست دادند ، یک میلیون و هفتصد و چهل و چهار هزار و چهارصد و هفتاد و یک خانه ویران شد و دو میلیون و دو صد و چهل و چهار هزار و ششصد و چهل و چهار هکتار زمین زراعتي نیز از بین رفت.

آکسفام در گزارشی با عنوان "آینده پاکستان را نجات بدهیم " که با گذشت شش ماه از سیل ویرانگر در پاکستان منتشر شده، اعلام كرده است كه میلیون ها نفر در پاکستان همچنان به شدت نیازمند کمک هستند و اوضاع در این کشور ممکن است وخیم تر شود.

این نهاد كمك كننده در گزارش خود همچنین اعلام کرده است، اگرچه سیل پاکستان بزرگترین حادثه طبیعی اخیر در جهان به شمار می رود، اما بودجه اختصاص یافته برای کمک به این کشور که بیش از هجده میلیون نفر را تحت تاثیر قرار داد کم بوده است.

بر اساس اين خبر، سازمان ملل متحد دو میلیارد دالر کمک برای بازسازی پاکستان درخواست کرده، اما تاکنون 56 درصد از این بودجه درخواستی تامین شده است.

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر