Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!


چهارشنبه 05 عقرب 1389 ساعت 09:25

تمام مطالبی که در ویب سایت کلید گروپ می بینید یک لنک مجزا و اختصاصی دارند که با کاپی کردن آن می توانید به دوستان خود روان کنید، اما بخش تخنیکی ویب سایت امکاناتی را فراهم آورده است که به شما کمک می کند تا لنک صفحه را به زودترین وقت و راحتی بیشتر با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

در ادامه و آخر هر مطلب (صفحه) ویب سایت یک قسمت سبز رنگ به نام اشتراک با دوستان وجود دارد که با کلیک روی هر آیکون درون آن می توانید صفحه مورد نظر را خود را از طریق ویب سایت های مختلف اشتراک لنک با دوستان خود به اشتراک بگذارید و هم لنک های مورد علاقه خود را در یک جا به صورت دسته بندی شده داشته باشید.

اشتراک گذاری مطالب - bookmark sharing

برای استفاده از ویب سایتهای اشتراک گذاری لنک باید در آنها راجستر شده باشید که راجستر شدن در تمام آنها آزاد می باشد.

در ادامه کاربرد هر یک از این آیکونها از راست به چپ به اختصار شرح داده شده است:

 1. اضافه کردن در فهرست لنکهای مورد علاقه در بروزر يا مرورگر انترنتی تان
 2. نسخه پی دی اف صفحه که در بيشتر کمپيوترها قابل خواندن است
 3. نسخه قابل چاپ، که فقط عنوان، متن و لنک اين صفحه بدون قالب ویب سایت قابل چاپ می باشد
 4. ارسال لنک و عنوان اين صفحه به آدرس ايميل دوستانتان از طریق ویب سایت
 5. اشتراک گذاری اين صفحه با دوستانتان در فيس بوک
 6. اشتراک گذاری اين صفحه در می نی بلاگ (Mini-blog) تويترتان
 7. ذخيره و اشتراک گذاری لنک این صفحه در ویب سایت بالاترين
 8. ذخيره و اشتراک گذاری اين صفحه در سرویس گوگل باز
 9. ارسال و ايميل کردن اين صفحه از طريق جيميل تان
 10. ارسال و ايميل کردن اين صفحه از طريق هات ميل تان
 11. اشتراک گذاری لنک اين صفحه در صفحه ویب سایت دليشزتان
 12. ذخيره و اشتراک گذاری اين صفحه در صفحه ویب سایت ديگ

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (90)

<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 بعدی > انتها >>

 • شنبه 01 جوزا 1395 ساعت 02:21 | انجنیر فض
  از ماست که بر ماست ........ پس باید از مراجع علمی و احصائیوی استفاده نمود که همه موارد را تحلیل و جزیه نمود . در احصائیه ســـــــــــــال 1394 الی 1395 که سال مالی عیسوی را در بر میگیرد درست چنین سالهایست که جامعه جهانی در افغانستان پاه گذاشت که قرار ذیل است : اگر ما و شما تمام جوانان مجردین طبقه ذکور را در نظر بیگیریم بر مبنای حقایق چنین نتیجه میگیریم : الف: از صد فیصد جوانان طبقه ذکور بیشتر از چهل فیصد آن بین سال های 2010 الی 2016 کشور را ترک نمودند و رائی کشور های اروپائی گردیدند ------- که میماند 60% آن. ب: از شصت فیصد باقیمانده جوانان طبقه مجرد سی فیصد آن عملاٌ در اردو ، پولیس و امنیت ملی ما هر روز تلفات میدهند و در حال ضعیات قرار دارد------- که میماند 30% دیگر آن. ج: از سی فیصد باقیمانده جوانان طبقه مجرد آن --- فقط 20% آن آغشته به مواد مخدر و 10 % آن اهل صــــالح ، تحصیل کرده یا مصروف دکانداری و یا هم محصل و یا هم دریوری و در ردیف های مختلف فعالیت های اقتصادی خود را پیش میبرند. پس ارقام فوق الذکر به بسیار خوبی میرساند که طبــــــــــــــــقه ذکور همیشه بخاطر رسم رواج ها و فعالیت های اقتصادی همیشه در انزوا و تلفات قرار داشته که سبب از بین رفتن سرمایه ملی این کشور گردیده که عواقب ناگوار را بجاه مانده است . قابل یادآوریست : که با توجه به خروج نیروی های امریکائی و جامعه جهانی از افغانســــــــــــتان سطح کار و بار شکل نزولی داشته که بار سنگین برای سر مردمان این کشور دارد . پس ســــــــــــوال اینجاست که طبقه اناث را ارقام گیری نمائیم : از صد فیصد خانم های مجرد فقط 5% آن در اثر انفجار دیگ بخار اکثراٌ در دهات از بین میرود . بقیه قربانی های سنت های ناپسندیده از قبیل رسم و رواج های خراب و غیره بشکل سرسام آور گردیده که عواقب خراب را در پیش دارند .
 • شنبه 21 قوس 1394 ساعت 01:41 | parwis naseri
  غنی درفکرملت نیست خداوند پسریادختری که دارد ازش بگیرد که درد ملت را احساس کند خدا لعنتت کند غنی چراملت را اواره کردی .مردم شعارمیدادن که مرک برغني خودش در رسانها به زبان خود گفت ملت که میگن مرگ بر غني بگن من عمر خوده خوردم وقتیکه عمرته خوردودیی خودکشی میکردی غني این همه مردم راچرا بجای خود کشتی کته یک بلیست رودهت ملت را اواره کردی .هرچی بگویم هنوزم کم است فقط میگیم خدا لعنتتان کند
 • شنبه 09 عقرب 1394 ساعت 02:24 | ح اس
  سلام .ما باید از خود شروع کنیم خود را اصلاح کنیم و قدر خود و وطن مان را بدانیم.تا خودمان درست نشویم.هیچ کاری از دست بزرگان نمیده .فقط با فکر کردن.یک لحظه فکر کردن از هفتاد سال عبادت بهتر است
 • دوشنبه 29 سرطان 1394 ساعت 05:40 | ناشناس
  سلام برهمه وطن دار های عزیزم .اس من فیض الله درحال حاضر در تهران مشغول به کار هستم .آغای احمد زی و دکتر عبدالله آیا این بود وعده های شما به مردم این بود امنیت شما به مردم؟ تاکی نسل کشی تاکی وطن فروشی تاکی باید ملت ما به کشور های همسایه آوره باشن آیا ازاین آواره بودن ملت شرم ندارید بالای کرسی ریاست مشینیدای غیرت شما ؟ لطفا استفا بدید تایکی دیگه ملت را ازاین بدبختی نجات بده.

نوشتن نظر