Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا آفتابی

19˚C
4˚C

قندهار فردا آفتابی

23˚C
7˚C

هرات فردا آفتابی

19˚C
3˚C

مزارشريف فردا آفتابی

-1˚C
-6˚C

غزنی فردا آفتابی

14˚C
1˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
7˚C

باميان فردا آفتابی

8˚C
-1˚C

زرنج فردا آفتابی

25˚C
9˚C

ميمنه فردا آفتابی

7˚C
-1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

بازداشت دومخالف دولت با یونیفورم پولیس درهرات

تهيه شده توسط شعیب تنها شکران
شنبه 14 جوزا 1390 ساعت 13:06

بازداشت دومخالف دولت با یونیفورم پولیس درهرات

دو تن از مخالفین مسلح دولت که با استفاده از یونیفورم پولیس دست به ناامنی و اخاذی در مسیر ولسوالی پشتون زرغون هرات می زدند از سوی نیروهای امنیتی دستگیر شدند.

به گزارش رادیو کلید هرات، عبدالرؤف احمدی سخنگوی قوماندان زون ساحوی پولیس درغرب افغانستان گفت، این افراد شام جمعه از قریهء "تونیان" ولسوالی پشتون زرغون گرفتار و تحت تحقیق پولیس قرار گرفته اند.

وی همچنین گفت که این افراد از چند ماه به این سو در مسیر سرک ولسوالی پشتون زرغون به هرات، دست به نا امنی و اخاذی از دریوران موترهای باربری و مسافربری می زدند که سر انجام به همکاری مردم محل شناسایی و بازداشت شدند.

این دو تن در حالی دستگیر شده اند که دو روز قبل 14 تن از سربازان پولیس شاهراه که متهم به اخاذی و سوء استفاده از وظیفه بودند، در یک محکمهء علنی محاکمه شده و هر کدام به 3 سال حبس محکوم شدند.

تا به حال چندین بار طالبان از یونیفرم پولیس و اردو که به صورت آزاد در بین شهر به فروش می رسد، استفاده کرده و یک سری حملات و نا امنیها را در ولایت هرات سازماندهی کرده اند.

مقامات امنیتی در ولایت هرات می گویند، اخیرا عملیاتی برای جمع آوری لباسهای نظامی در سطح شهر راه اندازی شد که در نتیجه، صدها جوره یونیفرم پولیس ملی از دکانها جمع آوری گردید.

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر