Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا آفتابی

21˚C
6˚C

قندهار فردا آفتابی

27˚C
9˚C

هرات فردا آفتابی

21˚C
5˚C

مزارشريف فردا آفتابی

1˚C
-4˚C

غزنی فردا نسبتا ابری

14˚C
3˚C

جلال آباد فردا آفتابی

18˚C
8˚C

باميان فردا آفتابی

12˚C
1˚C

زرنج فردا آفتابی

27˚C
11˚C

ميمنه فردا نسبتا ابری

9˚C
-1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

کمک 10 میلیون دالری تیم بازسازی امریکا و پولند در غزنی

تهيه شده توسط محمد نسيم اكبري
پنجشنبه 06 دلو 1390 ساعت 12:45

کمک 10 میلیون دالری تیم بازسازی امریکا و پولند در غزنی

مقامات محلی ولایت غزنی میگویند بر علاوه 10 میلیون دالر راکه دولت جهت باز سازی ولایت غزنی برای سال آینده اختصاص داده است، تیم های بازسازی ایالات متحده امریکا و کشور پولند که در ولایت غزنی مستقر هستند نیز به ارزش 10 میلیون دالر پروژه ها را در مرکز و ولسوالی های این ولایت به پایه اکمال خواهند رساند.

موسی خان اکبر زاده والی ولایت غزنی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت،اگر 10 میلیون دالر را که دولت و به ارزش 10 میلیون دالر پروژه ها را که تیم های باز سازی ایالات متحده امریکا و پولند  برای غزنی وعده نموده به موقع عملی گردد باز سازی این ولایت تا ختم سال 2012 میلادی 90 فیصد تکمیل خواهد گردید.

والی غزنی افزود ، برای ساخت میدان هوایی 7 لک دالر منظور گردیده وهمچنان وزارت خانه های فواید عامه ، انکشاف دهات و موسسه " رم پپ" نیز وعده نمودند که 36 کیلومتر سرک را در مرکز غزنی پخته نمایند.

گفتنی است مقامات محلی غزنی در حال از کمک 10 میلیون دالری دولت برای باز سازی و آماده شدن غزنی منحیث پایتخت تمدن کشور های آسیایی خبر میدهند که این رقم پول در سالهای 2010 و 2011 میلادی نیز از سوی دولت پیشنهاد اما به گفته مقامات محلی غزنی به دلیل روند کند تدارکاتی به غزنی انتقال نگردید.

آگاهان امور میگویند اگر امسال دولت به وعده هایش عمل نکند غزنی برای سال 2013 آماده نخواهد شد و امید های مردم غزنی به یاس مبدل میگردد.

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر