Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

قندهار فردا آفتابی

24˚C
7˚C

هرات فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

مزارشريف فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

غزنی فردا آفتابی

14˚C
3˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
8˚C

باميان فردا آفتابی

9˚C
2˚C

زرنج فردا آفتابی

24˚C
11˚C

ميمنه فردا آفتابی

10˚C
2˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

شکایت مردم از توقف ساخت سرک جاغوری

تهيه شده توسط محمد نسیم اکبری
چهارشنبه 23 سنبله 1390 ساعت 14:12

شکایت مردم از توقف ساخت سرک جاغوری

شماری از مردم و نماینده گان ولسوالی جاغوری در شورای ولایتی غزنی، شکایت نموده می گویند، کار پخته کاری سرک جاغوری الی ولسوالی قره باغ که چهار سال قبل آغاز گردیده، تا هنوز تکمیل نگردیده و متوقف می باشد.

یکی از باشنده گان ولسوالی جاغوری می گوید، آنان بار ها به مقامات دولتی مراجعه کرده اند، اما تا هنوز کسی صدای آنها را نشنیده است.

وی می گوید، پخته نشدن سرک جاغوری الی ولسوالی قره باغ مشکلاتی چون بدتر شدن وضعیت امنیتی را برای مردم به بار آورده است.

سفر علی ثاقب نماینده مردم جاغوری در شورای ولایتی غزنی نیز مشکلات مردم این ولسوالی را به جا دانسته می گوید، کار سرک جاغوری الی ولسوالی قره باغ از آغاز با کندی مواجه بود.

وی می گوید:" برای حل این مشکل به مقامات دولتی و تیم باز سازی که در این ولایت فعالیت دارد، مراجعه نموده اند اما تا هنوز از سوی آنها اقدامی صورت نگرفته است."

حمیدالله دانش یکی دیگر از نماینده گان شورای ولایتی غزنی می گوید:" کار سرک جاغوری چهار سال قبل به همکاری مالی پی ار تی یا تیم باز سازی ولایتی  به شرکت های خصوصی سپرده شد، اما شرکت های قرار داد کننده، کار اسفالت  سرک را قبل از تمام کردن توقف دادند."

حمیدالله دانش همچنین می گوید، مسئولین محلی در ولایت غزنی تا هنوز نتوانسته اند، شرکت های قرداد کننده را به پاسخگویی حاضر کنند.

موسی خان اکبر زاده والی ولایت غزنی در این زمینه می گوید، در ارتباط به پخته نمودن سرک جاغوری الی ولسوالی قره باغ با مسئولین تیم باز سازی ولایتی صحبت نموده و به آنها پیشنهاد کرده است که شرکت های قبلی قرار داد کننده را نظر به کار شان پول بدهد و با پول باقیمانده، دوباره کار روی سرک جاغوری را آغاز کنند.

گفتنی است ولسوالی جاغوری که یکی از ولسوالی های امن و درجه یک ولایت غزنی می باشد که در سمت غرب و در فاصله بیش از یکصد کلیومتری مرکز غزنی موقعیت دارد.

آگاهان می گویند، با پخته شدن سرک جاغوری نه تنها مشکلات مردم این ولسوالی حل می گردد، بلکه مردم ولسوالی مالستان و اجرستان نیز از سهولت های ایجاد شده از این سرک، بهره مند می شوند.

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (2)

نوشتن نظر