Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

قندهار فردا آفتابی

25˚C
7˚C

هرات فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

مزارشريف فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

غزنی فردا آفتابی

14˚C
2˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
8˚C

باميان فردا آفتابی

9˚C
0˚C

زرنج فردا آفتابی

26˚C
10˚C

ميمنه فردا آفتابی

8˚C
-1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

استقبال رئیس جمهور از افغانی شدن عملیات های شبانه

تهيه شده توسط کلید
سه شنبه 22 حمل 1391 ساعت 09:01

استقبال رئیس جمهور از افغانی شدن عملیات های شبانه

رئیس جمهور کرزی از انعقاد موافقت نامه واگذاری مسئولیت های عملیات خاص به نیروهای داخلی استقبال کرد.

حامد کرزی گفته است، با امضاى تفاهمنامه ميان افغانستان و امريکا در مورد افغانى ساختن عمليات هاى خاص در خاک افغانستان؛ حاکميت ملى افغانستان تثبيت شد .

دفتر مطبوعاتی ریاست جمهور با انتشار خبرنامهء گزارش داده است که رئیس جمهور کرزی در اجلاس کابینه از امضای این توافقنامه استقبال کرده است.

در خبرنامه به نقل از رئیس جمهور کرزی آمده است که مسئولیت حکومت و تمام ادارات و ارکان دولت افغانستان این است که عزت خانه ها، مصونیت جان و مال مردم افغانستان به گونهء که قانون اساسی و سایر قوانین افغانستان حکم می کند، حفظ شود.

حامد کرزی در جلسه کابینه گفته است:" پس از تلاش های چندین ساله و مکررحکومت افغانستان، خوشبختانه موفق به امضای این یاد داشت تفاهم شدیم."

در خبرنامه علاوه شده که رئیس جمهور تاکید کرده است که حکومت و تمام ادارات دولت در حفظ جان و مال مردم و مصونیت زنده گی مردم کوشا باشند و این را یکی از وظایف اساسی خود بدانند؛ تا مردم افغانستان بعد از سالها رنج و مشقت خود و خانواده های شان را مصئون بدانند.

وی همچنین گفته است:" حالا وظیفۀ ماست که مطابق توافقی که صورت گرفته به مردم اطمینان بدهیم که نه تنها خارجی ها داخل خانه های مردم نمی شوند؛ بلکه توسط حکومت افغانستان نیز کسی آسیب و آزار نمی بیند . حقوق بشری ملت و مردم افغانستان نه تنها زیر پا نمی شود بلکه به آن احترام گذاشته مي شود  تا حافظ جان و مال مردم ما همانطوریکه وظیفه ملی، دینی و حکومتی ما به اساس احکام قانون است، بوده باشیم.

رئیس جمهور همچنین تاکید کرده است که حکومت باید ثابت کند که نگهبان و حافظ منافع، مصونیت و زنده گی مردم افغانستان می باشد.

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر