Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا آفتابی

19˚C
4˚C

قندهار فردا آفتابی

23˚C
7˚C

هرات فردا آفتابی

19˚C
3˚C

مزارشريف فردا آفتابی

-1˚C
-6˚C

غزنی فردا آفتابی

14˚C
1˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
7˚C

باميان فردا آفتابی

8˚C
-1˚C

زرنج فردا آفتابی

25˚C
9˚C

ميمنه فردا آفتابی

7˚C
-1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

انتقاد مشرانوجرگه از کمیته حالات اضطرار

تهيه شده توسط کلید
دوشنبه 15 حوت 1390 ساعت 09:22

انتقاد مشرانوجرگه از کمیته حالات اضطرار

نماینده گان مشرانوجرگه از موجودیت فساد اداری در کمیته حالات اظطرار خبر داده و مسئولین این کمیته را به بی کفایتی و ناکامی متهم کردند.

اعضای کمیته حالات اظطرار روز یکشنبه گزارش فعالیت های انجام شده این کمیته در جریان زمستان سال جاری را به سناتوران ارائه نمودند که این گزارش مورد انتقاد مجلس سنا قرار گرفت .

محمد اسلم سیاس معاون ریاست اداره مبارزه با حوادث به سناتوران گفت که توزیع کمک ها به آسیب دیدگان برف باری ها از سوی این اداره شامل مواد غذایی، مواد سوخت و البسه مطابق به امکانات دست داشته این کمیته در تمام ولایات به نیازمندان صورت گرفته است.

اما نماینده گان مشرانوجرگه از عدم رسیدگی اداره مبارزه با حوادث به آسیب دیدگان برف باری ها انتقاد نموده گفتند اعضای کمیته حالات اظطرار در مرکز و  ولایات آلوده به فساد هستند .

نثارحارث عضومشرانوجرگه از مسولین اداره مبارزه با حوادث خواست به دلیل ناکامی در رسانیدن کمک های اظطراری به آسیب دیدگان برف باری های زمستان امسال از وظایف شان استعفا دهند.

به گفته نثار حارث، با آنکه اداره مبارزه با حوادث همه ساله از آمادگی برای رسانیدن کمک ها سخن گفته اند اما در رسانیدن این کمک ها ناکام بوده است.

هدایت الله رهایی عضو دیگر مشرانوجرگه گفت، اعضای کمیته حالات اظطرار آلوده به فساد بوده و با شرکت های قرار دادی برف پاکی نیز دست دارند.

بر اساس آمار ارایه شده از سوی اداره مبارزه با حوادث در زمستان امسال نزدیک به صد تن در اثر برف کوچ ها و سرمای شدید جان داده و ده هاتن دیگر زخمی شده اند .

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر