Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

قندهار فردا آفتابی

24˚C
7˚C

هرات فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

مزارشريف فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

غزنی فردا آفتابی

14˚C
3˚C

جلال آباد فردا آفتابی

17˚C
8˚C

باميان فردا آفتابی

9˚C
2˚C

زرنج فردا آفتابی

24˚C
11˚C

ميمنه فردا آفتابی

10˚C
2˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

حمایت روسیه از پروسهء صلح

تهيه شده توسط کلید
شنبه 10 ثور 1390 ساعت 08:29

حمایت روسیه از پروسهء صلح

 

دولت روسیه از پروسهء صلح در افغانستان حمایت می کند.

به گزارش رادیو کلید، نمایندهء خاص روسیه برای افغانستان گفته است، کشورش از تلاش هایی که برای پایان دادن به ناامنی ها صورت می گیرد،

در خبرنامهء که روز جمعه از سوی دفتر سخنگوى رييس جمهور منتشر شده، آمده است که ضمیر کابلوف نمایندهء خاص روسیه برای افغانستان روز پنجشنبه در ديدار با حامد کرزى رييس جمهور، حمایت کشورش را از این پروسه اعلام کرده است.

ضمیر کابلوف که در گذشته به عنوان سفیر روسیه در افغانستان انجام وظیفه می کرد، از چندی به این سو به عنوان نمایندهء خاص روسیه در افغانستان منصوب شده است.

در گزارشی که از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری منتشر شده، همچنان آمده است که در این دیدار درمورد توافقاتی که بین روسای جمهور افغانستان و روسیه درجریان بازدید چند ماه قبل حامدکرزی از مسکو در خصوص گسترش همکاری های اقتصادی میان دوکشور صورت گرفته بود، بحث و تبادل نظر شده و نمایندهء روسیه تاکید کرده است که کشورش آماده است، تمام پروژه هایی که برای انکشاف اقتصادی افغانستان تعهد کرده است را اجرا کند.

در این دیدار همچنین دوجانب در مورد همکاری های ستراتیژیک بین افغانستان و امریکا، اوضاع منطقه، روابط افغانستان و پاکستان و اجلاس سران سازمان همکاری های شانگهای که قرار است، در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار گردد، بحث و تبادل نظر کرده اند.

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر