Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا آفتابی

21˚C
6˚C

قندهار فردا آفتابی

27˚C
9˚C

هرات فردا آفتابی

21˚C
5˚C

مزارشريف فردا آفتابی

1˚C
-4˚C

غزنی فردا نسبتا ابری

14˚C
3˚C

جلال آباد فردا آفتابی

18˚C
8˚C

باميان فردا آفتابی

12˚C
1˚C

زرنج فردا آفتابی

27˚C
11˚C

ميمنه فردا نسبتا ابری

9˚C
-1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

دیدار سفرای اتحادیهء اروپا با رئیس جمهور

تهيه شده توسط کلید
دوشنبه 16 حوت 1389 ساعت 10:34

دیدار سفرای اتحادیهء اروپا با رئیس جمهور

سفرای کشورهای عضو اتحادیهء اروپا و نمایندهء خاص این اتحادیه چاشت یکشنبه در ضیافتی در ارگ ریاست جمهوری با رئیس جمهور کرزی دیدار کردند.

در خبرنامهء که از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری به رادیو کلید ارسال شده، ضمن اعلام این خبر آمده است که در جریان این ضیافت، رئیس جمهور با سفرای کشور های عضو اتحادیه اروپا در افغانستان در مورد مسایل مختلف از جمله روابط افغانستان و کشور های عضو اتحادیه اروپا  و همکاری این کشورها با افغانستان بحث و گفتگو کرد.

رئیس جمهور با اظهار امتنان از کمک های کشور های عضو اتحادیهء اروپا به افغانستان، گفته است که این کشور ها دوستان و همکاران خوب افغانستان می باشند.

رئیس جمهور همچنین از سفرای کشور های عضواتحادیه اروپا خواست تا در عرصهء ارتقای ظرفیت و تقویت ادارهء خدمات ملکی افغانستان کمک کرده و تجارب خویش در بخش های انرژی، صحت، زراعت، تعلیم و تربیه را در اختیار افغانستان قرار دهند.

بر اساس این خبر، سفرای کشور های عضو اتحادیهء اروپا با تاکیدب بر ادامهء کمک به افغانستان  از برنامهء انتقال مسئولیت ها به نیروهای افغان حمایت کرده و اظهار امیدواری کرده اند که این روند با موفقیت به انجام برسد.

 

 

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر