Get Adobe Flash player

دريافت تازه ترين مطالب

کابل فردا آفتابی

19˚C
6˚C

قندهار فردا نا معلوم

-18˚C
-18˚C

هرات فردا آفتابی

21˚C
5˚C

مزارشريف فردا نسبتا ابری

1˚C
-4˚C

غزنی فردا آفتابی

15˚C
4˚C

جلال آباد فردا آفتابی

14˚C
4˚C

باميان فردا نسبتا ابری

10˚C
1˚C

زرنج فردا آفتابی

28˚C
11˚C

ميمنه فردا آفتابی

8˚C
1˚C
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
دری | پښتو | English
Facebook

کليد گروپ

کمیسیون مستقل انتخابات، قانونی عمل نکرده است

تهيه شده توسط کلید
پنجشنبه 04 قوس 1389 ساعت 09:08

کمیسیون مستقل انتخابات، قانونی عمل نکرده است

در پی اعلان نتایج انتخابات پارلمانی در کشور، رییس شورای ولایتی هرات می‌گوید: بی توجهی کمیسیون‌های مستقل انتخابات و سمع شکایات انتخاباتی به آرای مردم، باعث نامنی و بی‌اعتمادی میان حکومت و ملت شده است.

داکتر نذیر احمد حیدر زاده، رییس شورای ولایتی هرات روز چهارشنبه در یک نشست خبری گفت: در پی حذف نام چند تن از کاندیدان انتخابات پارلمانی از لیست نهایی، صدها تن از باشندگان ولسوالی‌های هرات به سرک‌ها ریختند.

وی کمیسیون‌های مستقل انتخابات و سمع شکایات انتخاباتی را متهم به بی‌توجهی به آرای مردم نمود و مدعی شد که این نهادها بدون این که قناعت کاندیدان و مردم را حاصل نمایند نتیجه نهایی انتخابات پارلمانی را اعلان نمودند.

رییس شورای ولایتی هرات گفت: تقاضای ما از دولت مرکزی این است که در قسمت شناسایی و دستگیری کسانی که به آرای مردم دست اندازی کردند اقدام نموده و با آنان برخورد جدی نماید.

این در حالی است که مسؤلان کمسیون مستقل انتخابات، روز گذشته درجریان اعلان نتایج نهایی انتخابات پارلمانی گفتند که آنان کارهای خود را مطابق با قانون انجام داده اند.

این مسؤلان هر گونه  انتقاد از کارکرد کمیسیون انتخابات را رد کرده و مدعی شدند که این کمیسیون مغایر قانون عمل نکرده و در اقدامات خود ملاحظات سیاسی و قومی را به هیچ صورت در نظر نداشته است.

 

اشتراک با دوستان آيا می دانيد اشتراک گذاری در انترنت چيست؟!

نظر ها (0)

نوشتن نظر