خبرهای داخلی

1049
۹ جوزا ۱۳۹۶
نویسنده: فخرالدین قاری زاده

کرکت بورد افغانستان در مورد رقابت کرکت بازان افغان با پاکستانی ها جزییات می دهد

قرار است امروز مقام های کرکت بورد افغانستان در مورد دیدار و گفتگو های شان با مسولان کرکت بورد پاکستان و  لیگ برتر کرکت موسوم به شیگیزه اطلاعات بیشتر ارایه کنند.
از سوی هم ریاست جمهوری افغانستان می گوید که از کرکت بورد کشور  و عمرزاخیلوال، سفیر افغانستان در پاکستان، خواستار ارایه جزییات خواهد شد.
به گفتۀ نجیب الله آزاد، معاون سخنگوی رئیس جمهور اشرف غنی، رقابت کرکت میان دو کشور تا اکنون لغو نشده و آنان سفیر افغانستان در اسلام آباد و کرکت بورد کشور جزییات خواهند خواست و پس از آن با توجه به واکنش های مردم در این مورد تصمیم خواهند گرفت.
هر چند از یکسو رقابت کرکت بازان افغان با پاکستانی مخالفان خود را در افغانستان دارد؛ ولی هستند کسانی که این برگزاری این رقابت  استقبال می کنند.
منتقدین می گویند که پاکستان در جنگ داخلی افغانستان دخیل است و باید رقابت کرکت با این کشور انجام نشود؛ اما، هواداران این رقابت تاکید دارند که، ورزش از سیاست جدا است و نباید این دو باهمدیگر یکجا گردند.
این در حالیست که، پیش از این، عمر زاخیلوال سفیر افغانستان در اسلام آباد در صفحۀ فیسبوک رسمی خود رقابت کرکت میان تیم های ملی افغانستان و پاکستان را یک دست آورد عنوان کرد؛ اما پس از انتقادات شدید مردم، این مطلب  را از صفحۀ فیسبوک اش برداشت.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد