خبرهای داخلی

890
۸ اسد ۱۳۹۶
نویسنده: شایق قاسمی

هیئت دونفره کنفدراسيون فوتبال آسيا به افغانستان می‌آیند

به‌زودي هيئتي دونفره از “فيفا” و “کنفدراسيون فوتبال آسيا” جهت بررسي شرايط برگزاري انتخابات رياست فدراسيون فوتبال به افغانستان سفر مي‌کنند.
به گزارش رسانه ها روساي فدراسيون فوتبال ۲۲ ولايت افغانستان امروز با ابراز خوشحالي از سفر چند روز آينده هيئت فيفا به کشور، دبيرکل فدراسيون فوتبال افغانستان را به اقدامات غيرقانوني و به نفع فدراسيون فوتبال متهم کردند.
روسای فدراسیون های فوتبال کشور چندي پيش در نامه‌اي به فيفا خواستار مشخص شدن تاريخ دقيق انتخابات رياست فدراسيون فوتبال افغانستان شده اند، زيرا بگفته‌ي آنها فدراسيون فوتبال افغانستان در اتهاماتي واهي قصد ندارد انتخاباتي را که چندين ماه از موعد برگزاري آن گذشته را برگزار کنند. روسای این فدراسیون ها گفته اند اکنون فيفا و کنفدراسيون فوتبال آسيا جواب ايميل آنها را فرستاده و گفته‌اند؛ به‌زودي براي بررسي صحت و واهی بودن گفته‌هاي مسئولين فدراسيون فوتبال، مبني بر دخالت سياسي و ناامن بودن شرايط انتخابات، به افغانستان سفر ميکنند تا خود از نزديک شاهد اوضاع باشند، اين ادعاهاي آمرين ورزشي کشور درحالي مطرح ميگردد که بارها مسئولين فدراسيون فوتبال افغانستان آنرا رد کرده و گفته‌اند زماني که شرايط برگزاري انتخابات فراهم گردد، آنها هم از برگزاري انتخابات استقبال کرده و آنرا برگزار ميکنند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد