خبرهای داخلی

1774
۶ سرطان ۱۳۹۶
نویسنده: فخرالدین قاری زاده

شش تن به شمول یک داکتر تازه فارغ شده در بدخشان کشته و زخمی شدند

در نتیجه یک رویداد ترافیکی در فیض آباد مرکز ولایت بدخشان، دستکم شش تن از جمله یک داکتر که تازه از پوهنحی طب فارغ شده بود، کشته و زخمی شدند.
مسولان آمریت ترافیک قوماندانی امنیه ولایت بدخشان می گویند: این رویداد شام دیروز در منطقه قره قوزی مربوط شهر فیض آباد مرکز این ولایت رخ داده است.
محمد ابراهیم مهدی، آمر ترافیک بدخشان امروز به کلید گفت: در پی این رویداد سه تن از جوانان این ولایت کشته و سه تن دیگر زخمی شدند.
به گفتۀ او، این رویداد زمانی رخ داد که موتر نوع کرولای حامل این افراد بدلیل سرعت زیاد از جاده منحرف و با یک عراده موتر نوع کاماز که در کنار جاده متوقف بود، تصادم کرد.
او می افزاید: تمام کشته و زخمی شدگان سرنشینان موتر کرولا اند و در حال حاضر زخمی شدگان این رویداد در شفاخانه ولایتی بدخشان تحت تداوی قرار دارند.
با این حال، یکی از کشته شدگان این رویدا احمد بشیر ذکی نام دارد و سال گذشته از پوهنحی طب یک پوهنتون در شهر کراچی پاکستان فارغ شده بود.
نزدیکان او می گویند: ذکی به تازگی به تداوی درد های مردم آغاز کرده بود که شام روز گذشته اجل فرصت خدمت گذاری بیشتر به او را نداد و سر انجام در نتیجه یک رویداد ترافیکی جان باخت.
مسولان ترافیک دلیل اصلی وقوع این رویداد را تیز رانی می خوانند و از سایر شهروندان از جمله راننده ها می خواهند که هنگام رانندگی قوانین ترافیکی را رعایت کنند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد