خبرهای داخلی

319
۱۰ حوت ۱۳۹۶
نویسنده: خلیل اسیر

رییس امنیت ملی می‎گوید که شایعات بیشتر اوقات باعث درد سر می‎شود

محمدمعصوم استانکزی، رییس عمومی امنیت ملی، می‎گوید که قصه انتقال هراس‎افگنان توسط هلیکوپترها از یک نقطه به نقطه دیگر کشور، افسانه و شایعه است.
او که روز پنج‎شنبه در مراسمی به مناسبت روز ملی سرباز در مقر وزارت دفاع ملی صحبت می‎کرد، افزود که این گونه شایعات بیشتر اوقات باعث درد سر می‎شود.
رییس عمومی امنیت ملی از مقام‎های مسوول دولتی و همچنان چهره‎های سیاسی کشور خواست که دست پخش شایعات نزده و مسوولانه سخن بگویند.
استانکزی همچنان در بخشی از سخنانش به استفاده گروه‎های تروریستی از شبکه‎های اجتماعی اشاره کرد و افزود که این گروه‎ها بیشترین استفاده را برای جلب و جذب جوانان از این گونه شبکه‎ها می‎برند.
به عقیده رییس عمومی امنیت ملی، میان اقتصاد و جنگ در افغانستان رابطه مستقیم برقرار است و به همین دلیل جنگ جاری انگیزه اقتصادی دارد.
او با اشاره به افتتاح پروژه تاپی و در دست اجرا بودن بعضی از پروژه‎های اقتصادی دیگر در کشور گفت که این گونه پروژه‎ها باعث “تشویش در میان دشمنان افغانستان” شده است.
استانکزی تأکید کرد که دشمنان ما اجازه نمی‎دهند تا افغانستان به ثبات و تحرک اقتصادی نایل آید و به دنبال آن مستقلانه زندگی کند.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد