خبرهای داخلی

199
۲۶ سرطان ۱۳۹۶
نویسنده: شایق قاسمی

جلسه‌ای به‌منظور بحث روی مسایل انتخابات آینده در ارگ برگزار شد

محمداشرف غنی رییس جمهور کشور می گوید که کمک‌های جامعه جهانی برای برگزاری انتخابات، به‌گونۀ شفاف آن به ‌مصرف برسد و کشورهای کمک‌کننده نیز از پروسۀ کمک‌های‌‌شان، نظارت همه‌جانبه نمایند.
در خبرنامه ای که ارگ به رسانه ارسال کرده آمده است، جلسه ای به‌منظور بحث روی مسایل انتخابات آینده، عصر روز گذشته به‌ ریاست محمداشرف غنی رییس جمهورکشور، با حضور شماری از مسوولان کمیسیون مستقل انتخابات و نمایندگان کشورهای کمک ‌کننده در ارگ دایر گردید.
در خبرنامه گفته شده است که نجیب‌الله احمدزی رئیس کمیسیون مستقل انتخابات کشور، در مورد اقدامات کمیسیون برای برگزاری انتخابات، به‌جلسه معلومات ارائه کرده گفت که در انتخابات پیش‌رو از تکنالوژی روز استفاده می‌شود.
به اساس این خبر،احمدزی با اشاره به‌اینکه به هیچ‌کشور اجازه دخالت را در انتخابات نخواهد داد، افزوده که تلاش می‌شود انتخابات با شفافیت برگزار شود و برای همۀ مردم قابل قبول باشد.
همچنان آمده است که دراین جلسه، برخی نمایندگان کشورهای کمک‌کننده در صحبت‌های‌شان، از اعلام تقویم برگزاری انتخابات استقبال کردند و برهمکاری‌های‌شان دراین راستا اطمینان دادند. آن‌ها بر برگزاری انتخابات شفاف و به موقع نیز تأکید کردند.

 

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد