خبرهای داخلی

960
۲۱ حمل ۱۳۹۶
نویسنده: فخرالدین قاری‌زاده

برای نزدیک به دوصد کودک یتیم در بدخشان، بسته‌های مواد درسی توزیع شد

موسسه اجتماعی و بازسازی مارکوپولو در ولایت بدخشان، برای نزدیک به دو صد تن از کودکان یتیم در فیض‌آباد مواد درسی توزیع کرد.
جان آغا جاهد، رییس این موسسه، امروز به کلید گفت: “هدف از توزیع این کمک برای کودکان یاد شده تشویق آنان برای فرا گیری دانش می‌باشد.”
به گفتۀ جاهد، این موسسه برای ۱۹۰ کودک یتیم که در پرورشگاه این ولایت نگهداری می‌شوند، براساس در خواست ریاست کار و امور اجتماعی بسته‌های مواد درسی از جمله کتابچه، قلم و دوسیه‌های پلاستیکی توزیع کرد.
او، تاکید دارد که، کودکان یتیم به خصوص کسانی‌که در پرورشگاه‌ها نگهداری می‌شوند، به مراقبت بیشتر نیاز دارند و به همین دلیل آنان همه ساله این کودکان را در بخش‌های مختلف کمک می‌نمایند.
رییس موسسه بازسازی مارکوپولو، تاکید دارد که، در جریان روز های نزدیک برای کودکان این پرورشگاه لباس‌های یونیفورم و سایر مواد مورد نیز شان را نیز تامین خواهد کرد.
با این حال، شفیق‌الله ایوبی، رییس کار و امور اجتماعی ولایت بدخشان، ضمن موثر خواندن توزیع این نوع کمک‌ها، علاوه می‌کند که، موسسه یاد شده یکی از نهادهای همکار این اداره می‌باشد و در جریان سال‌های گذشته نیز کودکان یتیم و بی‌سرپرست را در بخش‌های مختلف کمک کرده‌است.

به اشتراک بگذاریدShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد

تا اکنون هیچ کامنت وجود ندارد